Sada klávesnice a myši "WKM-750", bezdrátová, černá, QWERTY US
U8173069
Connect several devices simultaneously via Multi-device: Set comprising office keyboard and optical 6-button mouse for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Ovládání multimediálních funkcí pomocí kláves F
Aktivace pomocí Fn: Ovládání multimediálních funkcí pomocí sekundárního přiřazení kláves F – bez nutnosti procházet složitou cestou přes systémová nastavení
Fn-Lock funkce
Snadné aktivování a deaktivace FN-Lock: prohodí první a druhé přiřazení kláves F1 na F12 – takže například můžete používat multimediální funkce přímo přes klávesy F bez nutnosti držet klávesu Fn v každém případě
Stmívatelné podsvícení
Intenzita světla osvětlené klávesnice je stmívatelná a zajišťuje optimální ovládání ve tmě – ideální pro spontánní nápady a rychlé tóny kdykoliv
Nastavování úhlu s proměnnou
Ergonomický pocit při psaní: Skládací nožky umožňují tři nastavitelné úhly psaní pro protiskluzovou a pohodlnou práci na bezdrátové klávesnici
Šifrování zadávání dat
Lepší být opatrný než litovat: Bezdrátová klávesnice šifruje všechny stisky kláves podle šifrovacího standardu AES-128
Vysoce kvalitní hliníkové komponenty
Elegantní vzhled a moderní design díky vysoce kvalitním a robustním komponentům z hliníku
Skládací USB přijímač
Pevné místo: Skladatelný USB přijímač lze přepravovat buď v klávesnici, nebo v pouzdře na myš, aby se ušetřilo místo
Multi-device set with 3 channels
Ready to go anywhere: the multi-device keyboard with mouse has 1 radio and 2 Bluetooth channels and can therefore be connected to up to 3 devices simultaneously, switching between them with lightning-fast speed at the press of a button
Wireless keyboard and mouse with battery
Powerful and rechargeable: the integrated lithium polymer battery in the wireless keyboard and mouse guarantees maximum flexibility
Senzor modré vlny
Blue Wave senzor umožňuje použití optické myši téměř na jakémkoli povrchu
Ergonomický design myši
Ergonomický tvar bezdrátové myši umožňuje perfektní přizpůsobení pravé ruce pro pohodlné pracovní podmínky
Klíče tichého šeptání
Tichá myš bez klikacího šumu: tlačítka šeptající a tichá umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci s bezdrátovou myší
Klíče prohlížeče
Praktická boční tlačítka: tlačítka prohlížeče bezdrátové myši podporují funkci vpřed/vzad pro snadnou navigaci, např. pro internetové prohlížeče, Outlook atd.
Klávesnice s nízkým šumem a nůžkovým mechanismem
Odolné a robustní nůžkové klávesy: ideální pro intuitivní, plynulé a tiché psaní i při velmi vysokých vstupních rychlostech
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 65 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Kov |
| Materiál | Plast Hliník Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 20 d |
| Bluetooth verze | 5.2 |
| DPI rozlišení | 1600 2400 1200 800 3200 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10 MacOS 11 nebo novější iOS 14 nebo novější iPadOS 14 or higher Android 8.0 nebo novější |
| Max. DPI | 3200 |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim On/Off vypínač LED kontrolka baterií Tlačítka funkcí prohlížeče Podsvícení Sklopné nožičky |
| Výdrž baterie myši (v závislosti na použití) | 90 d |
| Napájení | |
|---|---|
| Typ baterie | Lithium-Iontová |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Modrá Tmavě šedá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTY (US) |
| Barva | Černá |
| Formát myši | Pro praváky |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 4 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Myš - šířka | 6.8 cm |
| Myš - hmotnost | 76 g |
| Myš - výška | 3.7 cm |
| Myš - délka | 10.7 cm |
| Klávesnice (šířka) | 41.2 cm |
| Klávesnice (hmotnost) | 505 g |
| Klávesnice (výška) | 1.8 cm |
| Klávesnice (hloubka) | 13.8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálních kláves | 16 |
| Provedení | PC myš Pro praváky |
| Počet tlačítek myši | 6 tlačítek včetně kolečka |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický (BlueWave) |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Počet kláves (klávesnice) | 113 |
| Myš - tlačítka | Tichá |
| Znaky na klávesách | Laserem vypálené |
| Typ kláves | Nůžkový mechanismus |
Více informací o produktu
- Connect several devices simultaneously via Multi-device: Set comprising office keyboard and optical 6-button mouse for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Laser-printed keys on the wireless keyboard ensure excellent wear resistance
- Reliable Bluetooth and 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on use and environmental conditions)
- Separate On/Off switch for mouse and keyboard
- Standby mode after 5 minutes of inactivity of the wireless keyboard and mouse
- The radio receiver connects the keyboard and mouse with the laptop, etc. - simple Plug and Play
- PC mouse with dpi switch
- Sturdy 2-way metal scroll wheel
- Polymer-coated gliding feet: fluid mouse movements and uninterrupted working
Obsah dodávky
- 1 multi-device keyboard
- 1 multi-device mouse
- 1 USB-A receiver
- 1 USB charging cable (USB-A to USB-C) including adapter (USB-C to USB-A) and cable manager
Systémové požadavky
- Windows 11/10: all functions can be used; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
- May be usable to a limited degree with the MacOS 11 or later, iOS 14 or later, iPadOS 14 or later or Android 8.0 or later operating systems
- For Bluetooth on laptops or desktop PCs: existing Bluetooth function or receiver
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



