Sada šablon, pro malování, tvoření, dekorování, balení po 5 kusech
00007743
Šablony pro kreativní návrhy fotoalb, deníků, scrapbookingů, zápisníků, dárků, přáníček a dalšího
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Šablony pro kreativní tvorbu s různými motivy |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 5 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 10.2 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.02 cm |
| Rozměr - výška | 17.8 cm |
Více informací o produktu
- Šablony pro kreativní návrhy fotoalb, deníků, scrapbookingů, zápisníků, dárků, přáníček a dalšího
- 5 různých šablon s mnoha různými motivy
- Lze použít z obou stran
- Vyrobeno z odolného plastu, snadno se čistí a je tedy ideální i pro tvoření s dětmi
- Udělej si sám (DIY): mnoho kreativních možností designu, včetně pro journaling
Obsah dodávky
- 5 šablon
Informace pro spotřebitele
Gelová pera jsou ideální pro kreativní návrhy.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi