Samolepicí držák kabelu, 2 kusy, bílá
00221015
Už žádné zamotané kabely: díky organizéru na kabely jsou kabely a zástrčky rychle a snadno dostupné
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Self-adhesive organiser
3M adhesive tape on the back for mounting e.g. on the back of equipment, desks, etc.
Anti-slip material
Special design and non-slip material ensure secure grip of loose cables
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Thermoplastic Rubber (TPR) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 6.5 cm |
| Rozměr - šířka | 2 cm |
| Rozměr - výška | 2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák kabelu |
Více informací o produktu
- Už žádné zamotané kabely: díky organizéru na kabely jsou kabely a zástrčky rychle a snadno dostupné
- jednoduše a rychle k pořádnému vedení kabelů: prostě protáhni konektor otvorem v držáku na více kabelů a kabely zůstanou na svém místě
- držák na kabely k nalepení je ideální na stůl, noční stolek nebo do auta – všude tam, kde mají být kabely dobře uspořádané
- nabíjecí kabely od smartphonu, notebooku nebo sluchátek máš vždy po ruce
Obsah dodávky
- 2 držáky na kabely
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi