Samolepicí obaly, balení po 5 kusech, bílé
00095950
Pouzdra na ukládání SD paměťových karet
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Antistatické návleky
Vysoce kvalitní zpracované, antistatické obaly
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Paměťová karta |
| Vhodné pro | SD & MMC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá Průhledná |
| Barva | Bílá Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 7.5 cm |
| Vnitřní šířka | 2.7 cm |
| Vnitřní výška | 3.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzávěru | Žádné zapínání |
Více informací o produktu
- Pouzdra na ukládání SD paměťových karet
- Pro připojení dvou SD karet ke každému souboru, složce, fotoalbu atd.
Obsah dodávky
- 5 samolepicích návleků
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi