SAT kabel, F-konektor - F-konektor, pozlacený, 5,0m, 120dB, kovový
00179220
Pro přenos audio a video signálů např. mezi anténní zásuvkou, satelitním přijímačem a televizí
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vynikající kvalita obrazu a zvuku
Vysoce kvalitní materiály a stíněné kabely zajišťují vynikající kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Elastický materiál TPE
Snadná instalace díky elastickému, ekologickému materiálu TPE
Odnímatelné feritové filtry
Odnímatelné feritové filtry pro větší flexibilitu při instalaci kabelu a pro omezení rušení
Velké hlavy šroubů
Velké hlavy šroubů pro snadnou montáž
24K gold-plated metal plug
Robustní kovový konektor s 24K pozlacenými kontakty s nejlepším stíněním pro optimální přenos signálu
Kink protection and fabric jacket
Optimized kink protection and flexible fabric jacket prevent cable breakage
Quadruple shielding
Úroveň stínění 120 dB díky čtyřnásobnému stínění (dvojité extra husté opletení + dvojitá stínicí fólie) pro ochranu před elektromagnetickým rušením
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedance | 75 Ω |
| Typ stínění | 4násobné stínění |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténní kabel |
| Provedení | SAT (F-vidlice) |
| Doplňkové vlastnosti | Pozlacený |
| Úroveň stínění | 120 dB |
| Kvalita | 5 hvězdiček |
Více informací o produktu
- Pro přenos audio a video signálů např. mezi anténní zásuvkou, satelitním přijímačem a televizí
- Pro zařízení s konektorem F
Obsah dodávky
- 1 kabel pro připojení SAT
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

