SAT-multiswitch "Lypsi SE", 5/8 NT
00044306
Máte jen jednu satelitní anténu, ale několik přijímačů? Vaše žena nechce sledovat fotbal, vaše dcera naopak nutně chce vidět svůj oblíbený seriál? Multiswitch vyřeší všechny problémy: Rozdělí signály tak, že každý může sledovat, co chce.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Decoupling ≥ 35 dB
Velmi vysoké potlačení vazby pro vylepšenou šumovou imunitu při vstupu signálů
Return path compatible
Připojení podporuje zpětný kanál pro interaktivní aplikace v pozemním vysílání
Podpora Quadswitch
Možnost připojení na Quadswitch LNB
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Průchozí útlum | 6 - 10 dB |
| Frekvenční rozsah pozemní/ SAT | 47 - 862 MHz 950 - 2200 MHz 5 - 862 MHz |
| Maximální výstupní úroveň | 90 dBµV |
| Napájení | |
|---|---|
| Výkon | 8 W |
| Max. napájecí proud | 500 mA |
| Síťové napětí | 90 - 250 V |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Produktová řada | Essential Line |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Izolace výstupu SAT (min.) | 35 dB |
Více informací o produktu
- Multiswitch pro připojení až osmi přijímačů k jednomu LNB
- S barevným kódováním pro snadné přiřazení kabelů při připojování LNB k multiswitchi
- Kompatibilní s Quad a Quadswitch (22 KHz signál dodávaný do LNB)
- Se spínaným zdrojem napájení pro napájení LNB
- Vstupy: 4x SAT, 1x pozemní
- Zemnicí připojení: 1x šroubovací svorka
- V/H: 14 V/18 V a spínací signál 22 KHz
Obsah dodávky
- 1 multiswitch SAT "Lypsi SE"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Před otevřením zařízení vytáhni síťovou zástrčku nebo odpoj napájení, jinak hrozí nebezpečí smrti. To platí i při čištění zařízení nebo práci na připojeních. Zařízení není chráněno proti kapající nebo stříkající vodě. Nevystavuj produkt dešti, vlhkosti ani jiným kapalinám, aby nedošlo k poškození zařízení a aby ses ochránil před zraněním způsobeným zkratem. Používej zařízení pouze v zásuvce schválené pro tento účel. Zásuvka musí být vždy snadno přístupná. Poškozené zařízení nepoužívej a neotvírej. Opravy prováděj pouze autorizovaný odborník. Toto zařízení, stejně jako všechna elektronická zařízení, nepatří do rukou dětí!
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
