SAT nástěnný držák z hliníku, vzdálenost od stěny 25 cm
00044172
Pro montáž satelitních antén na zeď
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Hliník |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr trubky | 5 cm |
| Max. průměr SAT paraboly | 100 cm |
| Výška trubky | 25 cm |
| Vzdálenost od zdi | 25 cm |
Více informací o produktu
- Pro montáž satelitních antén na zeď
- Extrémně pevný, v osvědčeném tvaru L_x000D_
- Nekoroduje, protože je vyroben z hliníku odolného proti korozi_x000D_
- Schváleno TÜV
Obsah dodávky
- 1 SAT nástěnný držák
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
