SAT připojovací kabel, F-konektor - F-konektor, 10 m, 75 dB, bílý
00205040
Propojovací kabel mezi satelitním přijímačem a satelitní zásuvkou
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Dvojitě stíněný
Dvojité stínění pro dobré snížení elektromagnetického rušení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedance | 75 Ω |
| Typ stínění | Dvojité stínění |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Produktová řada | Entry Line |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 10 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténní kabel |
| Provedení | SAT (F-vidlice) |
| Úroveň stínění | 75 dB |
| Kvalita | Entry |
Více informací o produktu
- Propojovací kabel mezi satelitním přijímačem a satelitní zásuvkou
- dvojitě stíněný (pletivo + hliníková fólie)
Obsah dodávky
- 1 kabel pro připojení satelitního přijímače
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi


