SAT připojovací kabel, F-konektor - F-konektor, pozlacený, 10,0 m, 100 dB
00205255
Pro přenos audio a video signálů, např. mezi anténní zásuvkou, satelitním přijímačem a televizí
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
Vynikající kvalita obrazu a zvuku
Vysoce kvalitní materiály a stíněné kabely zajišťují vynikající kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Zlacený plug
Pozlacený konektor s nízkým kontaktním odporem pro bezpečný přenos signálu
Feritové jádro
Feritové jádro pro likvidaci konečného rušení a čistý přenos signálu
Zesílení: 100dB
Úroveň stínění od 100 dB (extra husté opletení + dvojitá hliníková fólie) na ochranu proti elektromagnetickým rušivým vlivům
3-násobně stíněný
Trojité stínění pro velmi dobré snížení elektromagnetického rušení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedance | 75 Ω |
| Typ stínění | 3násobné stínění |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 10 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténní kabel |
| Provedení | SAT (F-vidlice) |
| Doplňkové vlastnosti | Pozlacený |
| Úroveň stínění | 100 dB |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro přenos audio a video signálů, např. mezi anténní zásuvkou, satelitním přijímačem a televizí
- pro zařízení s F-konektorem
Obsah dodávky
- 1 kabel pro připojení satelitního přijímače
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi


