SAT připojovací kabel, F-konektor - Koaxiální spojka, 3,0 m, 90 dB
00179255
Pro přenos zvukových a obrazových signálů např. mezi anténní zásuvkou a televizí
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vysoká kvalita obrazu a zvuku
Stíněné vodiče pro vysokou kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Velké hlavy šroubů
Velké hlavy šroubů pro snadnou montáž
Double shielding
Úroveň stínění 90 dB díky dvojitému stínění (husté opletení + silná stínicí fólie) pro ochranu před elektromagnetickým rušením
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedance | 75 Ω |
| Typ stínění | Dvojité stínění |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 3 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténní kabel |
| Provedení | SAT (F-vidlice) |
| Úroveň stínění | 90 dB |
| Kvalita | 1 hvězdička |
Více informací o produktu
- Pro přenos zvukových a obrazových signálů např. mezi anténní zásuvkou a televizí
Obsah dodávky
- 1 kabel pro připojení SAT
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



