SAT rozbočovač, 2násobný, plně stíněný
00205231
Rozděluje signály SAT / BB mezi více přijímačů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Celokovové pouzdro
Pevné celokovové pouzdro pro ochranu před vnějšími vlivy
Zcela stíněno
Plně stíněné kabely pro maximální redukci rušivých elektromagnetických vlivů
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Průchozí útlum | 5 dB +/- 2 dB |
| Frekvenční rozsah | 5 - 2400 MHz |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. napájecí proud | 500 mA |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Produktová řada | Essential Line |
Více informací o produktu
- Rozděluje signály SAT / BB mezi více přijímačů
- umožňuje připojení dvou zařízení_x000D_
- stejnosměrný průchod ke všem výstupům_x000D_
- ideální pro HDTV
Obsah dodávky
- 1 SAT rozbočovač
Informace pro spotřebitele
Při připojení přes SAT lze používat vždy jen jeden přijímač. Při kabelovém připojení lze na všech přijímačích sledovat různé programy.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
