Selfie "Fun 70", Bluetooth®, černá
00004315
Dokonalé natažení paže s integrovaným Bluetooth spouštěčem pro stabilní selfie bez chvění
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Foto Video |
| Doporučené použití | Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Selfiestick |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 138 g |
| Upevňovací rozsah do | 8.5 cm |
| Upevňovací rozsah od | 5.5 cm |
| Max. délka | 70 cm |
| Min. délka | 20.5 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 19 cm |
Více informací o produktu
- Dokonalé natažení paže s integrovaným Bluetooth spouštěčem pro stabilní selfie bez chvění
- Teleskopická tyč prodloužitelná až na 70 cm pro širší záběr, např. pro selfie a skupinová selfie, koncerty
- Protivrtací teleskopická tyč díky vodicímu žlábku
- Připojení přes Bluetooth přímo ke smartphonu, není potřeba žádná další aplikace
- Umožňuje neobvyklé úhly pro fotky a selfie
- Pro selfie fotky a videa, blogy, ideální na cesty, pro život na cestách a akční fotografii
- Lepší ostření, rychlejší snímky, což vede k lepším fotkám a ostrým, nerozmazaným selfie
- Tento selfie monopod otevírá zcela nové perspektivy
- Rychloupínací držák na smartphone pro rychlé připevnění ke smartphonu
- Protiskluzová gumová rukojeť pro pevný a bezpečný úchop
- Extrémně flexibilní, pro šířku smartphonu od 5,5 do 8,5 cm (v horizontálním formátu)
- Kompaktní design
- Pružinový držák zajišťuje pevné uchycení
- Nezávislý na režimu samospouště
- USB připojení: micro USB 2.0
Obsah dodávky
- 1 selfie fotoaparát Fun 70
- 1 USB kabel
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Funkce integrovaného Bluetooth uvolnění závisí na softwaru ve tvém zařízení.
Podívej se na informace o produktu poskytnuté výrobcem, abys zjistil, zda tvůj smartphone podporuje dálkové uvolnění, nebo se podívej na internet.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické produkty povoleny.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Baterie je pevně zabudovaná a nelze ji vyjmout, likviduj produkt jako celek v souladu se zákonnými předpisy.
- Neotvírej produkt a nepokračuj v používání, pokud je poškozený.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá práva záruky.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi