Skartovač dokumentů "Classic S60", skartovač s bezpečnostní třídou P2 T2 E2
00050580
Faktury, nákupní doklady, průvodní dopisy nestrouhané v koši? Nikdo by neměl mít tak snadný přístup k tvým datům. Náš mini formátový skartovač dokumentů je ideální pro domácí použití. Nemá sběrný koš, takže se vejde na vršek mnoha odpadkových košů a může být uskladněn úsporně.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Odolná vůči sponkám
Ocelové hřídele nože odolné proti sponkám
Papírový dávkovač pro plastové karty
Plastové karty jsou také ničeny pomocí papírového dávkovače
Vysouvací rameno pro koše na odpadky
Hlava zařízení s výsuvným ramenem může být flexibilně umístěna na standardní koše na odpad
Ochrana proti přehřátí
Zařízení se automaticky vypíná v případě přehřátí, aby se zabránilo poškození zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Řez papíru | 6 mm Rovný |
| Řez plastových karet | Rovný 6 mm |
| Skartování | Magnetické proužky Čipové karty Plastové karty Papír |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotřeba | 180 W |
| Nominální doba odpočinku | 30 m |
| Hladina hluku | 74 dB |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Klasický |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Max. řezací výkon - listy papíru (70 g/m2) | 6 |
| Max. řezací výkon - listy papíru (80 g/m2 | 6 |
| Rozměr - šířka | 30 cm |
| Rozměr - hloubka | 12 cm |
| Rozměr - výška | 7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. šířka papíru | 220 mm |
| Max. šířka plastových karet | 220 mm |
| Trvalý provoz | 2 m |
| Max. rychlost řezání | 3.8 m/mn |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Bezpečnostní třída | 1 |
| Ochranná úroveň (DIN 66399) | P-2 T-2 E-2 |
Více informací o produktu
- Skartovač na proužky pro až 6 listů papíru formátu DIN A4 (80 gsm) najednou, vhodný i na skartování plastových karet
- Funkce automatického startu / zastavení: řezací válečky se spustí automaticky, jakmile je do stroje vložen materiál k drcení, a zastaví se, jakmile je proces drcení dokončen
- Funkce zpětného chodu: obzvlášť užitečná, pokud je potřeba zaseknutý dokument uvolnit pomocí tlačítka pro automatický a zpětný chod
- Hlava zařízení může být umístěna na kulaté i hranaté papírové koše o průměrech / šířkách přibližně od 28,8 do 35,5 cm
Obsah dodávky
- 1 skartovač dokumentů „Classic S60“
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Poznámka podle normy DIN 66399:
Každá právnická nebo fyzická osoba je odpovědná za bezpečnou likvidaci všech důvěrných, osobních a citlivých údajů v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Ve svém vlastním zájmu si zajisti ochranu svých vlastních nebo cizích důvěrných údajů před přístupem třetích stran.
Tento skartovač poskytuje ochranu dat pro soukromé uživatele a není vhodný pro likvidaci osobních údajů v souladu s GDPR.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Jaký význam mají zkratky P, F, O, T, H a E pro bezpečnostní úrovně (podle DIN 66399) pro skartátory dokumentů?
Zkratky P, F, O, T, H a E označují typy nosičů souborů, které lze skartovat pomocí skartovače dokumentů:
P: Papír, film a jiné formy tisku
F: Film, mikrofilm, fólie
O: optické datové nosiče (CD a DVD)
T: magnetické datové nosiče (např. diskety a identifikační karty)
H: Pevné disky s magnetickým datovým nosičem
E: Elektronické datové nosiče (např. paměťové moduly, čipové karty a polovodičové pevné disky)
Příklad: Bezpečnostní úroveň P-2 znamená, že skartovač dokumentů může skartovat papír, film a další tiskové formuláře, které splňují bezpečnostní úroveň 2 (např. interní pracovní pokyny, cestovní pokyny).
Jaký je význam ochranných tříd a úrovní bezpečnosti (podle DIN 66399) skartovačů dokumentů?
Skartovače dokumentů jsou rozděleny na ochranné třídy a bezpečnostní úrovně, které ukazují, která data lze skartovat:
Třída ochrany 1: Běžné požadavky na ochranu interních dat
- Bezpečnostní úroveň 1: Katalogy, brožury
- Bezpečnostní úroveň 2: obecné interní pracovní pokyny, cestovní pokyny, formuláře
Třída ochrany 2: Vysoké požadavky na ochranu důvěrných a zvláště citlivých dat
- Úroveň zabezpečení 3: Nabídky, objednávky s adresními údaji osob
- Bezpečnostní úroveň 4: Personální údaje, pracovní smlouvy, rozvahy, daňové dokumenty osob
Třída ochrany 3: Velmi vysoké požadavky na ochranu zejména pro důvěrná a tajná data
- Bezpečnostní úroveň 4: Personální údaje, pracovní smlouvy, rozvahy, daňové dokumenty jednotlivců (v souladu s GDPR!)
- Bezpečnostní úroveň 5: lékařské zprávy, stavební plány, strategické dokumenty
- Bezpečnostní úroveň 6: Výzkumné a vývojové dokumenty
- Bezpečnostní úroveň 7: Data z zpravodajských nebo vojenských oblastí
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi