Skartovač dokumentů "Prime M100", skartovač s bezpečnostní třídou P5 T5 E4
00050590
Soukromé i pracovní dokumenty: osobní a další citlivá data by měla být před likvidací pečlivě skartována. Náš prémiový skartovač s řezem na částice nedává podvodníkům žádnou šanci: snadno skartuj důležité dokumenty i plastové karty.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Soulad s GDPR díky bezpečnostní úrovni P5
Bezpečné zničení důvěrných dat: podle normy DIN 66399 je tento skartovač dokumentů s bezpečnostní úrovní P5 vhodný pro likvidaci osobních údajů v papírové podobě v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR)
Extra malé papírové střihy
Čím menší skarty, tím větší objem: Skartovačka dokumentů s částicovým řezem (mikro-řezem) vytváří extra malé papírové střáhy o rozměrech 2x12 mm a vytváří tak větší objem sbírky v koši
Bezpečná likvidace plastových karet
Skartovačka pro dokumenty a další: podávač papíru lze také použít k rychlému a bezpečnému zničení plastových karet, ať už magnetickými proužky, EC kartami nebo kreditními kartami
Ochrana proti přehřátí
Ochrana před předčasným poškozením: Aby se předešlo vadám zařízení, skartovačka s ochranou proti přehřátí se automaticky vypne a časem se ochladí
Odolná vůči sponkám
Snadné skartování dokumentů: Díky odolným vůči sklíčkům kvalitním ocelovým shaftům nože skartovačka dokumentů také bez námahy drtí sešívané soubory
10 listů najednou
Skartovačka papíru s dobrým řezným výkonem: skartovačka rozdrtí až 10 listů papíru (80 g/m²) nebo 11 listů (70 g/m²) během jedné řezné operace
Odnímatelný košík
Snadná likvidace souborů: Sběrná nádoba v skartovačce papíru se dá snadno vyjmout pro čistou a pohodlnou likvidaci papírových střihů
Provoz až 15 minut v kontinuálním provozu
Pro mnoho dokumentů: Bez nepříjemných přerušení pracuje skartovačka dokumentů v nepřetržitém provozu maximálně 15 minut, což je ideální pro skartování velkého množství papíru
Hladce fungující motor
Ať už papír, plast nebo sponky – skartovačka vykonává svou práci skartování obzvlášť tiše, a tím vytváří nenápadný šum na pozadí od otevřených kanceláří až po domácí kanceláře
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost Kancelář |
| Řez papíru | Micro 2 x 12 mm |
| Řez plastových karet | Micro 2 x 12 mm |
| Skartování | Magnetické proužky Čipové karty Plastové karty Papír |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotřeba | 380 W |
| Nominální doba odpočinku | 60 m |
| Hladina hluku | 62 dB |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Prime |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Max. řezací výkon - listy papíru (70 g/m2) | 11 |
| Max. řezací výkon - listy papíru (80 g/m2 | 10 |
| Rozměr - šířka | 35 cm |
| Rozměr - hloubka | 24.6 cm |
| Rozměr - výška | 51.9 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita papíru | 20 l |
| Max. šířka papíru | 220 mm |
| Max. šířka plastových karet | 220 mm |
| Trvalý provoz | 15 m |
| Max. rychlost řezání | 1.8 m/mn |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Bezpečnostní třída | 3 |
| Ochranná úroveň (DIN 66399) | P-5 T-5 E-4 |
Více informací o produktu
- Skartovačka na papír pro domácnost a kancelář: - Mikrořezová skartovačka na až 10 listů papíru formátu DIN A4 (80 gsm) najednou, zároveň skartuje plastové karty v papírovém vstupu pro bezpečnou likvidaci důvěrných a tajných dat
- Funkce automatického startu/zastavení: řezací válce se automaticky spustí, jakmile je podáván materiál k drcení, a zastaví se ihned po dokončení procesu drcení pro větší pohodlí a méně hluku
- Skartovač papíru s funkcí zpětného chodu: obzvláště užitečné, pokud je potřeba zaseknutý dokument uvolnit pomocí automatického tlačítka a tlačítka zpětného chodu
- Ochranná třída 3: profesionální skartovač zaručuje velmi vysokou úroveň ochrany zvláště důvěrných a tajných dat na papíře (P5), magnetických datových nosičích jako jsou ID karty (T5) a elektronických datových nosičích jako jsou čipové karty (E4)
- Pohodlné a rychlé skartování i širokého formátu US letter: vstupní otvor 220 mm a rychlost řezu 1,8 m/min
- Pohodlné podávání, umístění kamkoli: skartovač na kolečkách se snadno přemisťuje
- Součástí je vysouvatelný koš na papír (20 litrů) s průhledným okénkem
- Snadné ovládání pomocí 3 tlačítek: Zap/Vyp/Auto, Zpětný chod, Přední chod
- Ještě jednodušší obsluha díky přehledným LED indikátorům funkcí: „Napájení“, „Přetížení“, „Přehřátí“, „Plný koš“, „Pohotovost“
- Prémiová kvalita a vysoká flexibilita: díky vysoce kvalitnímu řezacímu mechanismu a praktickým komponentům je skartovač vhodný jako profesionální zařízení do kanceláře, soukromé domácnosti i domácí kanceláře
Obsah dodávky
- 1 skartovač dokumentů „Prime M100“
- 1 koš o objemu 20 litrů
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Poznámka podle normy DIN 66399:
Každá právnická nebo fyzická osoba je odpovědná za bezpečnou likvidaci všech důvěrných, osobních a citlivých údajů v souladu s platnými zákony o ochraně dat. Ve svém vlastním zájmu se ujisti, že chráníš své vlastní nebo cizí důvěrné údaje před přístupem třetích stran.
Tento skartovač poskytuje ochranu dat pro soukromé i kancelářské uživatele a je vhodný pro likvidaci osobních údajů v souladu s GDPR.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi