Skartovač dokumentů "Prime M50CD-W", úroveň zabezpečení P5, T2, E2, O1
00050588
Skartovač papíru pro domácnost a kancelář: mikrořezový skartovač pro až 5 listů papíru formátu DIN A4 (80 gsm) najednou, skartuje také plastové karty a CD/DVD/Blu-ray, pro bezpečnou likvidaci zvlášť důvěrných a tajných dat
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Samostatný přívod
Ničení CD/DVD/Blu-ray a plastových karet pomocí samostatného přivaděče
Soulad s GDPR díky bezpečnostní úrovni P5
Bezpečné zničení důvěrných dat: podle normy DIN 66399 je tento skartovač dokumentů s bezpečnostní úrovní P5 vhodný pro likvidaci osobních údajů v papírové podobě v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR)
Extra malé papírové střihy
Čím menší skarty, tím větší objem: Skartovačka dokumentů s částicovým řezem (mikro-řezem) vytváří extra malé papírové střáhy o rozměrech 2x12 mm a vytváří tak větší objem sbírky v koši
Ochrana proti přehřátí
Ochrana před předčasným poškozením: Aby se předešlo vadám zařízení, skartovačka s ochranou proti přehřátí se automaticky vypne a časem se ochladí
Odolná vůči sponkám
Snadné skartování dokumentů: Díky odolným vůči sklíčkům kvalitním ocelovým shaftům nože skartovačka dokumentů také bez námahy drtí sešívané soubory
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost Kancelář |
| Řez CD/DVD/Blu-ray | Rovný 15 mm |
| Řez papíru | Micro 2 x 12 mm |
| Řez plastových karet | Rovný 15 mm |
| Skartování | Magnetické proužky Čipové karty Plastové karty Papír Blu-Ray CD DVD |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotřeba | 220 W |
| Nominální doba odpočinku | 30 m |
| Hladina hluku | 68 dB |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Série | Prime |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Max. řezací výkon - listy papíru (70 g/m2) | 6 |
| Max. řezací výkon - listy papíru (80 g/m2 | 5 |
| Rozměr - šířka | 31 cm |
| Rozměr - hloubka | 16.4 cm |
| Rozměr - výška | 38 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita papíru | 13 l |
| Max. šířka (CD/DVD/Blu-ray disk) | 125 mm |
| Max. šířka papíru | 220 mm |
| Max. šířka plastových karet | 125 mm |
| Trvalý provoz | 2 m |
| Max. rychlost řezání | 2.5 m/mn |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Bezpečnostní třída | 3 |
| Ochranná úroveň (DIN 66399) | P-5 O-1 T-2 E-2 |
Více informací o produktu
- Skartovač papíru pro domácnost a kancelář: mikrořezový skartovač pro až 5 listů papíru formátu DIN A4 (80 gsm) najednou, skartuje také plastové karty a CD/DVD/Blu-ray, pro bezpečnou likvidaci zvlášť důvěrných a tajných dat
- Automatická funkce start/stop: řezací válečky se automaticky spustí, jakmile je podáván materiál k drcení, a zastaví se, jakmile je proces drcení dokončen, pro větší pohodlí a méně hluku
- Funkce zpětného chodu: obzvlášť užitečná, pokud je potřeba uvolnit zaseknutý dokument pomocí automatického a zpětného tlačítka
- Ochranná třída 3: profesionální skartovač dokumentů zaručuje vynikající bezpečnostní ochranu pro zvláště důvěrná nebo tajná data na papíře (P5)
- Pohodlné a rychlé skartování i širokého formátu US letter: vstup 220 mm a rychlost řezu 2,5 m/min
- Součástí je koš na papír (13 litrů) s okénkem pro kontrolu obsahu
- Snadné ovládání pomocí spínače: Zapnuto/Auto, Vypnuto, Zpětný chod
- Bezpečnostní mechanismus zabraňuje provozu, pokud není hlava zařízení správně zasunuta do koše na papír
- Prémiová kvalita v kompaktním formátu: díky vysoce kvalitnímu řezacímu mechanismu a praktickým rozměrům je skartovač vhodný jako profesionální zařízení do kanceláře, soukromé domácnosti i domácí kanceláře
Obsah dodávky
- 1 skartovač dokumentů "Prime M50CD-B"
- 1 koš o objemu 13 litrů
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Poznámka podle normy DIN 66399:
Každá právnická nebo fyzická osoba je odpovědná za bezpečnou likvidaci všech důvěrných, osobních a citlivých údajů v souladu s platnými zákony o ochraně dat. Ve svém vlastním zájmu se ujisti, že chráníš své vlastní nebo cizí důvěrné údaje před přístupem třetích stran.
Tento skartovač poskytuje ochranu dat pro soukromé i kancelářské uživatele a je vhodný pro likvidaci osobních údajů v souladu s GDPR.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
