Skartovač dokumentů "Safe Auto M1200", bezpečnostní třída P4, T4, E3
00050591
Mikrořezací skartovač s automatickým podáváním papíru až do 120 listů formátu DIN A4 (80 gsm), zároveň skartuje i plastové karty
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Extra malé papírové střihy
Extra malé papírové stříhy pro větší objem sbírky v košíku
Odnímatelný košík
Odnímatelný košík pro likvidaci papírových střídavých kousků
Odolná vůči sponkám
Ocelové hřídele nože odolné proti sponkám
V souladu s GDPR
Tato skartovačka je vhodná k likvidaci osobních údajů v papírové podobě v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR)
Automatický podávač papíru
Funkce automatického podávání papíru: Jednoduše vložte hromady papíru do automatického podavače papíru a skartovačka dokumentů zbytek vykoná efektivně a nezávisle
Papírový dávkovač pro plastové karty
Plastové karty jsou zničeny ručním podávačem papíru
Hladce fungující motor
Ať už papír, plast nebo sponky – skartovačka vykonává svou práci skartování obzvlášť tiše, a tím vytváří nenápadný šum na pozadí od otevřených kanceláří až po domácí kanceláře
Ochrana proti přehřátí
Zařízení se automaticky vypíná v případě přehřátí, aby se zabránilo poškození zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost Kancelář |
| Řez papíru | Micro 4 x 20 mm |
| Řez plastových karet | Micro 4 x 20 mm |
| Skartování | Magnetické proužky Čipové karty Plastové karty Papír |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotřeba | 80 W |
| Nominální doba odpočinku | 60 m |
| Hladina hluku | 60 dB |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Safe |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Max. řezací výkon - listy papíru (70 g/m2) | 125 |
| Max. řezací výkon - listy papíru (80 g/m2 | 120 |
| Rozměr - šířka | 37 cm |
| Rozměr - hloubka | 26 cm |
| Rozměr - výška | 52.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita papíru | 25 l |
| Max. šířka papíru | 225 mm |
| Max. šířka plastových karet | 225 mm |
| Trvalý provoz | 60 m |
| Max. rychlost řezání | 2.2 m/mn |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Bezpečnostní třída | 3 |
| Ochranná úroveň (DIN 66399) | P-4 T-4 E-3 |
Více informací o produktu
- Mikrořezací skartovač s automatickým podáváním papíru až do 120 listů formátu DIN A4 (80 gsm), zároveň skartuje i plastové karty
- Možné současné automatické i manuální podávání papíru
- V manuálním režimu až pro 5 listů papíru formátu DIN A4 (80 gsm), také řeže plastové karty při manuálním podávání papíru
- Papír se sponkami lze skartovat jak v automatickém, tak v manuálním podávání papíru
- 60 minut nepřetržitého skartování v automatickém režimu
- Funkce automatického startu / zastavení: řezačky se automaticky spustí, jakmile je vložen materiál ke skartaci, a zastaví se po dokončení procesu
- Automatická zpětná funkce při zaseknutí papíru
- Součástí je vysunovací koš na papír (25 litrů) s průhledným okénkem
- S kolečky pro snadné přemísťování
- LED indikátor „Koš plný“
- LED indikátor „Přehřátí“
- LED indikátor „Napájení“
Obsah dodávky
- 1 skartovač dokumentů „Safe Auto M1200“
- 1 koš o objemu 25 litrů
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Poznámka podle normy DIN 66399:
Každá právnická nebo fyzická osoba je odpovědná za bezpečnou likvidaci všech důvěrných, osobních a citlivých údajů v souladu s platnými zákony o ochraně dat. Ve svém vlastním zájmu se ujisti, že chráníš své vlastní nebo cizí důvěrné údaje před přístupem třetích stran.
Tento skartovač poskytuje ochranu dat pro soukromé i kancelářské uživatele a je vhodný pro likvidaci osobních údajů v souladu s GDPR.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi