Skartovač dokumentů "Safe X50", skartovač s bezpečnostní třídou P4 T4 E3
00050584
Skartovač na příčné řezání pro až 5 listů papíru formátu DIN A4 (80 gsm) najednou, vhodný také pro skartaci plastových karet
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Odolná vůči sponkám
Ocelové hřídele nože odolné proti sponkám
Papírový dávkovač pro plastové karty
Plastové karty jsou také ničeny pomocí papírového dávkovače
V souladu s GDPR
Tato skartovačka je vhodná k likvidaci osobních údajů v papírové podobě v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR)
Ochrana proti přehřátí
Zařízení se automaticky vypíná v případě přehřátí, aby se zabránilo poškození zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost Kancelář |
| Řez papíru | Křížový 4 x 39 mm |
| Řez plastových karet | Křížový 4 x 39 mm |
| Skartování | Magnetické proužky Čipové karty Plastové karty Papír |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotřeba | 185 W |
| Nominální doba odpočinku | 30 m |
| Hladina hluku | 65 dB |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Safe |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Max. řezací výkon - listy papíru (70 g/m2) | 6 |
| Max. řezací výkon - listy papíru (80 g/m2 | 5 |
| Rozměr - šířka | 32.2 cm |
| Rozměr - hloubka | 16.9 cm |
| Rozměr - výška | 30.9 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita papíru | 11 l |
| Max. šířka papíru | 220 mm |
| Max. šířka plastových karet | 220 mm |
| Trvalý provoz | 2 m |
| Max. rychlost řezání | 2.5 m/mn |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Bezpečnostní třída | 2 |
| Ochranná úroveň (DIN 66399) | P-4 T-4 E-3 |
Více informací o produktu
- Skartovač na příčné řezání pro až 5 listů papíru formátu DIN A4 (80 gsm) najednou, vhodný také pro skartaci plastových karet
- Funkce automatického startu / zastavení: řezací válce se automaticky spustí, jakmile je materiál k drcení podáván, a zastaví se, jakmile je proces drcení dokončen
- Funkce zpětného chodu: zvláště užitečná, pokud je třeba zaseknutý dokument uvolnit pomocí automatického a zpětného tlačítka
- Obsahuje koš na papír (11 litrů) s okénkem pro kontrolu obsahu
- Bezpečnostní mechanismus zabraňuje provozu, pokud není hlava zařízení správně zasunuta do koše na papír
Obsah dodávky
- 1 skartovač dokumentů „Safe X50“
- 1 koš o objemu 11 litrů
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Poznámka podle normy DIN 66399:
Každá právnická nebo fyzická osoba je odpovědná za bezpečnou likvidaci všech důvěrných, osobních a citlivých údajů v souladu s platnými zákony o ochraně dat. Ve svém vlastním zájmu se ujisti, že chráníš své vlastní nebo cizí důvěrné údaje před přístupem třetích stran.
Tento skartovač poskytuje ochranu dat pro soukromé i kancelářské uživatele a je vhodný pro likvidaci osobních údajů v souladu s GDPR.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Jaký význam mají zkratky P, F, O, T, H a E pro bezpečnostní úrovně (podle DIN 66399) pro skartátory dokumentů?
Zkratky P, F, O, T, H a E označují typy nosičů souborů, které lze skartovat pomocí skartovače dokumentů:
P: Papír, film a jiné formy tisku
F: Film, mikrofilm, fólie
O: optické datové nosiče (CD a DVD)
T: magnetické datové nosiče (např. diskety a identifikační karty)
H: Pevné disky s magnetickým datovým nosičem
E: Elektronické datové nosiče (např. paměťové moduly, čipové karty a polovodičové pevné disky)
Příklad: Bezpečnostní úroveň P-2 znamená, že skartovač dokumentů může skartovat papír, film a další tiskové formuláře, které splňují bezpečnostní úroveň 2 (např. interní pracovní pokyny, cestovní pokyny).
Jaký je význam ochranných tříd a úrovní bezpečnosti (podle DIN 66399) skartovačů dokumentů?
Skartovače dokumentů jsou rozděleny na ochranné třídy a bezpečnostní úrovně, které ukazují, která data lze skartovat:
Třída ochrany 1: Běžné požadavky na ochranu interních dat
- Bezpečnostní úroveň 1: Katalogy, brožury
- Bezpečnostní úroveň 2: obecné interní pracovní pokyny, cestovní pokyny, formuláře
Třída ochrany 2: Vysoké požadavky na ochranu důvěrných a zvláště citlivých dat
- Úroveň zabezpečení 3: Nabídky, objednávky s adresními údaji osob
- Bezpečnostní úroveň 4: Personální údaje, pracovní smlouvy, rozvahy, daňové dokumenty osob
Třída ochrany 3: Velmi vysoké požadavky na ochranu zejména pro důvěrná a tajná data
- Bezpečnostní úroveň 4: Personální údaje, pracovní smlouvy, rozvahy, daňové dokumenty jednotlivců (v souladu s GDPR!)
- Bezpečnostní úroveň 5: lékařské zprávy, stavební plány, strategické dokumenty
- Bezpečnostní úroveň 6: Výzkumné a vývojové dokumenty
- Bezpečnostní úroveň 7: Data z zpravodajských nebo vojenských oblastí
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi