Sklo "Extreme Protect" pro Samsung Galaxy A57 5G, montážní pomůcka
00233306
With the "Extreme Protect" mobile phone protective glass, you can give your Galaxy A57 5G a reliable bodyguard - extremely robust and durable. No more hassle with scratches, breaks or cracks - your mobile phone display will withstand the big and small hazards of everyday life in future.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Elektrostatický stop
Absorbuje elektrostaticky, proto není potřeba lepidla a lze jej odstranit bez zanechání zbytků
Proti otiskům prstů
Dokonalý povrch s povlakem proti otiskům prstů
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Z prověřitelně recyklovaných zdrojů > 20 %
Tímto se kruh uzavírá: Tento produkt se skládá alespoň z 20 % z recyklovaných materiálů – takto se účastníme ekologicky šetrného cyklu
Ultraprůhledný materiál v HD kvalitě
Jasný pohled: vysoce průhledný ultraprůhledný materiál v HD kvalitě pro dokonalý, nefalšovaný pohled na displej
Udržitelný ekologický montážní rám
Recyklovaný plast: Montážní rám EcoFrame je vyroben ze 100% GRS-certifikovaného recyklovaného ABS plastu
Snadné a rychlé připevnění
Ve třech jednoduchých krocích ochrany displeje: vyčistit displej mobilního telefonu, pomoct při sestavení EcoFrame na displeji, ochranné sklo telefonu navrchu – hotovo
Precizní sklo
Přesně vyřezávaný: Frézován tak přesně CNC procesem, že výřezy, například pro fotoaparát, jsou minimální, aby bylo zajištěno maximální pokrytí displeje
Vhodné pro každý případ
Přátelské k pouzdrům: Vhodné pro všechna pouzdra na mobilní telefony, pouzdra na mobilní telefony a pouzdra na mobilní telefony díky speciálnímu designu
Plná krytá ochrana
Celoplošné pokrytí: Ochranné sklo s černým ultraširokým rámem se spojuje s okrajem smartphonu a poskytuje kompletní ochranu přední části – od displeje až po okraje
D3O – Ochrana podle průmyslových standardů
Vysoce kvalitní ochranné sklo s licencí D3O®: Toto ochranné sklo pro mobilní telefon zaručuje nerozbitnou a nárazovou ochranu proti pádu s tvrdostí 10H – odolná ochrana displeje ve všech situacích
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Pro značku | Samsung |
| Matching smartphone model | Samsung Galaxy A57 |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | D3O® Bezpečnostní sklo (tvrzené) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Průhledná |
| Barva | Průhledná |
| Série | Extreme Protect |
| Barva | Průhledná |
| Vhodný model | Samsung Galaxy A57 5G |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 22.6 g |
| Rozměr - délka | 15.8 cm |
| Rozměr - šířka | 7.32 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Pro konkrétní zařízení |
| Tvrdost | 10H |
| Pomůcky pro aplikaci | EcoFrame |
Více informací o produktu
- The bodyguard for your Samsung Galaxy A57 5G: the D3O-licensed mobile phone protective glass guarantees strong display protection - no chance of scratches, cracks, knocks or finger prints
- Antistatic microfibre cloth for cleaning the sensitive display
- High-tech real glass: just 0.33 mm thick
- Can be removed without residues
- The protective glass is made from 60% recycled glass - sustainable, resilient display protection
Obsah dodávky
- 1 ochranné sklo na mobilní telefon "Extreme Protect"
- 1 EcoFrame
- 1 odstraňovač prachu
- 1 vlhký čisticí hadřík
- 1 mikrovláknový hadřík
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
