Slim CD obal, balení po 25 kusech, barevný
00051166
Super tenké jewel pouzdro na jedno CD plus vložková karta
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pro médium | CD |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyren (PS) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Růžová Oranžová Modrá Zelená Fialková |
| Barva | Vícebarevný |
| Barva | Růžová Oranžová Fialová Modrá Zelená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 12.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.52 cm |
| Rozměr - výška | 14.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Náhradní obal |
Více informací o produktu
- Super tenké jewel pouzdro na jedno CD plus vložková karta
- Díky své nízké výšce (přibližně 5,2 mm) se do standardního CD přihrádky vejdou dvě z těchto krabiček
- Úspora místa: 50 %
- Ideální náhrada za poškozené nebo rozbité originální krabičky
- Balení obsahuje 5 průhledných/modrých, 5 průhledných/oranžových, 5 průhledných/fialových, 5 průhledných/zelených a 5 průhledných/růžových krabiček
Obsah dodávky
- 25 plastových obalů na CD
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi