Slim obal na CD, balení po 5 kusech, průhledný/černý
00051289
Super tenké jewel pouzdro na jedno CD plus vložková karta
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pro médium | CD |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyren (PS) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Průhledná |
| Barva | Černo-průhledná |
| Barva | Černá Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 12.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.52 cm |
| Rozměr - výška | 14.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Náhradní obal |
Více informací o produktu
- Super tenké jewel pouzdro na jedno CD plus vložková karta
- Díky své nízké výšce (přibližně 5,2 mm) se do standardního přihrádky na CD vejdou dva z těchto obalů
- Úspora místa: 50 %
- Ideální náhrada za poškozené nebo rozbité originální obaly
Obsah dodávky
- 5 plastových krabiček na CD
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
