Sluchátka "Bubbly II", špunty do uší, černá
00221788
Stereo sluchátka do uší s 3,5mm konektorem pro optimalizovaný poslech hudby
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Zlacený plug
Pozlacená vrstva konektoru zajišťuje bezpečný přenos signálu pro lepší kvalitu zvuku
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Mobilní hudba Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedance | 32 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 15 mm |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | Pecky |
| Citlivost | 100 dB/mW |
Více informací o produktu
- Stereo sluchátka do uší s 3,5mm konektorem pro optimalizovaný poslech hudby
- žádné baterie ani akumulátory – sluchátka jsou kdykoli připravená k použití
- není potřeba Wi-Fi ani Bluetooth – připojení přes 3,5mm jack konektor
Obsah dodávky
- 1 sluchátka „Bubbly II“
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

















