Sluchátka "Fun C", On-Ear, mikrofon, jednostranný kabel, USB-C, oranž.
00221817
Zábava – pro všechny, kdo vědí, že zvuk hudby je stejně důležitý jako kvalita hovoru. Jedním stiskem tlačítka můžeš přepnout z oblíbené písničky na pracovní hovor při dalším prezentování. Superpohyblivý design v optimistické oranžové barvě vypadá na hlavě opravdu skvěle.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Jednostranné vedení kabelů
Jednostranné vedení kabelů pro hudební potěšení s větší volností pohybu
Polstrovaná čelenka
Polstrovaná čelenka pro pohodlné hudební vychutnávání i po delší dobu
Nastavitelná čelenka
Sluchátka mají individuálně nastavitelnou čelenku, která se přizpůsobuje tvaru vaší hlavy
Měkké náušníky
Měkké náušníky poskytují větší pohodlí
Multi-Control
Ovládání hlavních funkcí vašeho smartphonu bez nutnosti zvednout zařízení
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Pohodlné hlasové ovládání: podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Mobilní hudba Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál náušníků | Imitace kůže |
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100Hz - 10KHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2200 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Oranžová |
| Barva | Oranžová |
| Barva | Oranžová |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnost | 140 g |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | On-Ear |
| Citlivost sluchátek | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Umístění mikrofonu | Mikrofon na kabelu |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
Více informací o produktu
- Hudební společník pro každou situaci: s těmito stereo sluchátky na uši si můžeš odpočinout, poslouchat svou oblíbenou hudbu a pohodlně přijímat i uskutečňovat hovory.
- žádné baterie ani akumulátory - sluchátka jsou kdykoli připravená k použití
- není potřeba Wi-Fi ani Bluetooth - připojení přes USB Typ-C konektor
Obsah dodávky
- 1 sluchátka Fun C
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
