Sluchátka "Fun", na uši, mikrofon, jednostranné vedení kabelu, černá
00184145
Zábava – pro všechny, kdo vědí, že zvuk hudby je stejně důležitý jako kvalita hovoru. Jedním stiskem tlačítka můžeš přepnout z oblíbené písničky na pracovní hovor pro tvou další prezentaci. Superpohyblivý design v elegantní černé barvě vypadá na tvé hlavě opravdu skvěle.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Zlacený plug
Pozlacená vrstva konektoru zajišťuje bezpečný přenos signálu pro lepší kvalitu zvuku
Jednostranné vedení kabelů
Jednostranné vedení kabelů pro hudební potěšení s větší volností pohybu
Polstrovaná čelenka
Polstrovaná čelenka pro pohodlné hudební vychutnávání i po delší dobu
Naklápěcí náušníky
Náušníky, které lze naklonit na obě strany, se ideálně přizpůsobí tvaru vaší hlavy
Nastavitelná čelenka
Sluchátka mají individuálně nastavitelnou čelenku, která se přizpůsobuje tvaru vaší hlavy
Měkké náušníky
Měkké náušníky poskytují větší pohodlí
Multi-Control
Ovládání hlavních funkcí vašeho smartphonu bez nutnosti zvednout zařízení
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Mobilní hudba Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Textil |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2200 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Tmavě šedá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnost | 119 g |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo headset |
| Design | On-Ear |
| Citlivost sluchátek | 100 dB/mW |
| Citlivost mikrofonu | -38 dB +/- 3 dB |
| Umístění mikrofonu | Mikrofon na kabelu |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hovorů tlačítkem |
Více informací o produktu
- Sluchátka na uši Fun se stereofonním zvukem – odpočiň si a poslouchej svou oblíbenou hudbu, ale už nikdy nezmeškej žádný hovor
- Žádné baterie ani nabíjecí baterie – sluchátka jsou vždy připravená k použití
- Není potřeba WLAN ani Bluetooth – připojení přes 3,5mm jack konektor
Obsah dodávky
- 1 "Fun" sluchátka
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrály.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povolena elektronická zařízení.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přeneche odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nekládej kabel do záhybů ani ho nemačkej.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva záruky.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepřekračuj výkonové limity uvedené v technických údajích produktu.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Při jízdě motorovým vozidlem nebo sportovním zařízením se nenech produktem rozptylovat a dávej pozor na dopravní situaci a své okolí.
Varování – Vysoká hlasitost
- Vysoký akustický tlak!
- Hrozí riziko poškození sluchu.
- Aby ses vyhnul ztrátě sluchu, vyhýbej se dlouhodobému poslechu při vysoké hlasitosti.
- Drž hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátké době způsobit poškození sluchu.
- Používání produktu omezuje vnímání okolních zvuků. Proto během používání neřiď vozidla ani stroje.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi















