Sluchátka "Glow II", špunty do uší, mikrofon, Lightning, bílá
00221787
Nech si iPhone v kapse! S tímto headsetem můžeš nejen poslouchat hudbu a volat, ale také ovládat všechny důležité funkce svého mobilu.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Ochrana proti záhybům
Ochrana proti zalomení mezi sluchátky a kabelem zabraňuje přetržení kabelu a tím prodlužuje životnost
Multi-Control
Ovládání hlavních funkcí vašeho smartphonu bez nutnosti zvednout zařízení
Přímý přístup ke Siri
Podporuje stávající hlasovou asistentku Siri
Ovládání hlasitosti
Ovládání hlasitosti pro individuální, plynulé nastavení hlasitosti
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone Notebook |
| Licence | Apple iPhone / iPad / iPod |
| Licence (poskytovatel) | Apple |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 20 Hz - 16 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 400 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 14 mm |
| Hmotnost | 12 g |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo headset |
| Design | Pecky |
| Citlivost sluchátek | 109 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Umístění mikrofonu | Mikrofon na kabelu |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti Ovládání hovorů tlačítkem |
Více informací o produktu
- Sluchátka "Glow II" stereo - poslouchej svou oblíbenou hudbu s radostí a už nikdy nezmeškej žádný hovor
- kompatibilní se všemi modely Apple s Lightning výstupem
- žádné baterie nebo akumulátory – sluchátka jsou vždy připravená k použití
- není potřeba Wi-Fi ani Bluetooth – připojení přes Lightning konektor
Obsah dodávky
- 1 sluchátka "Glow II"
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Produkty MFI jsou licencované společností Apple a jsou vhodné pro připojení k iPhonu, iPadu a iPodu. Apple vyžaduje vysoké standardy kvality a tyto standardy ověřuje před uvedením produktů na trh.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
