Sluchátka "Joy", do uší, mikrofon, plochý kabel, černá
00184133
Radost ti zlepší náladu při poslechu hudby: na cestách, doma, všude. Kdo chce být v kontaktu s okolním světem a zároveň si užívat dokonalý zvukový zážitek, může díky funkci sluchátek i telefonovat.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Silikonové návtuhy ve 3 velikostech
Součástí jsou špunty do uší: dva silikonové návstavce ve třech velikostech (S, M, L) pro jednotlivce, perfektní sedění
Pasivní potlačení šumu
Výborné přizpůsobení snižuje nežádoucí vnější hluk, takže si můžete hudbu užívat bez rušení
Zlacený plug
Pozlacená vrstva konektoru zajišťuje bezpečný přenos signálu pro lepší kvalitu zvuku
Plochý kabel
Plochý kabel zabraňuje nepořádku v kabelu
Multi-Control
Ovládání hlavních funkcí vašeho smartphonu bez nutnosti zvednout zařízení
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Ovládání hlasitosti
Ovládání hlasitosti pro individuální, plynulé nastavení hlasitosti
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Mobilní hudba Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2200 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnost | 14 g |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo headset |
| Design | Špunty (In-Ear) |
| Citlivost sluchátek | 95 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -41 db +/- 2 dB |
| Umístění mikrofonu | Mikrofon na kabelu |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti Ovládání hovorů tlačítkem |
Více informací o produktu
- Sluchátka do uší "Joy" se stereofonním zvukem – užívej si svou oblíbenou hudbu a nikdy nezmeškej další hovor
- Žádné baterie ani nabíjecí baterie – sluchátka jsou vždy připravená k použití
- Není potřeba WLAN ani Bluetooth – připojení přes 3,5mm jack konektor
Obsah dodávky
- 1 sluchátka „Joy“
- 3 páry silikonových náušníků v různých velikostech (S, M, L)
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrály.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povolena elektronická zařízení.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přeneche odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nekládej kabel do záhybů ani ho nemačkej.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva záruky.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepřekračuj výkonové limity uvedené v technických údajích produktu.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Při jízdě motorovým vozidlem nebo sportovním zařízením se nenech produktem rozptylovat a dávej pozor na dopravní situaci a své okolí.
Varování – Vysoká hlasitost
- Vysoký akustický tlak!
- Hrozí riziko poškození sluchu.
- Aby ses vyhnul ztrátě sluchu, vyhýbej se dlouhodobému poslechu při vysoké hlasitosti.
- Drž hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátké době způsobit poškození sluchu.
- Používání produktu omezuje vnímání okolních zvuků. Proto během používání neřiď vozidla ani stroje.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi















