Sluchátka "Passion Clear II", True Wireless do uší, ANC, aplikace, WS
00221772
Bluetooth sluchátka pro opravdový zvukový zážitek v životě, na dovolené i v práci: žádný rušivý okolní hluk – užij si hudbu v klidu s bezdrátovými sluchátky do uší, volej bez přerušení nebo pracuj s plnou koncentrací – snadné a pohodlné ovládání přes aplikaci.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant: Bluetooth párování a dotykové ovládání umožňují přímý přístup – bez nutnosti držet smartphone
Pravá bezdrátová sluchátka
Redukováno na jedinou důležitou věc: pohodlná sluchátka do uší bez kabelových komplikací pro ještě větší svobodu
Potlačení hluku v prostředí (ENC)
Lepší kvalita hlasu při hovorech: Bluetooth sluchátka s potlačením hluku ENC filtrují rušivý okolní hluk přímo na mikrofon – váš hlas je naprosto čistý
Pravé bezdrátové stereo
Intenzivní hudební zážitek díky True Wireless Stereo (TWS): Sluchátka vytvářejí autentický zvukový zážitek – pocit živého koncertu stiskem tlačítka, kdy a kde chcete
Ovládání dotykem
Ovládání dotykem: Dotykový senzor umožňuje intuitivní ovládání bez nutnosti vyndávat telefon z kapsy, např. přehrávání hudby (přehrání/pauza), přijímání/zamítání hovorů/opětovné vytáčení
Ovládání aplikací
Pohodlné ovládání aplikací přes "Hama Home": např. ANC, režim transparentnosti a přepínač ekvalizéru, funkce Find It, dotykové příkazy, změna jména nebo úrovně baterie na každé sluchátko v procentech
3 Aktivní režimy potlačení hluku
Vnitřní doprava, venkovní nebo veřejná doprava: Sluchátka s aktivním potlačením hluku v ušním designu pasivně chrání před hlukem ve třech úrovních – při dojíždění, vnitřním a venkovním ANC
Funkce rychlého nabíjení
Extrémně rychlé nabíjení: Díky rychlému nabíjení jsou Bluetooth sluchátka nabíjena vysokou rychlostí – stačí 10 minut rychlého nabíjení na dobu přehrávání 1,5 hodiny
Perfektní padnutí, vypadá to dobře
Perfektní přizpůsobení vašemu uchu: Bluetooth sluchátka v in-ear designu se silikonovými nástavci sedí bezpečně a pohodlně v jakémkoli uchu
Personalizace nastavení
Velmi osobní: ovládejte sluchátka jednotlivě v aplikaci "Hama Home" – a přepínejte mezi režimy ještě rychleji
2 režimy transparentnosti
Slyšet vše důležité při poslechu hudby: v případě potřeby poslouchat okolní hluk na tlumené hlasitosti, režim Vocal Transparency umožňuje pouze hlasy, např. oznámení ve vlaku
9 režimů ekvalizéru
Bass at the press of a button and so much more: the wireless headphones with no fewer than 9 equaliser modes create the perfect audioscape for your favourite sounds
Automatické zapnutí a párování
Bez dalších řečí s dobrou hudbou: Po vyjmutí z nabíjecího pouzdra se obě sluchátka automaticky aktivují a připojí k sobě i k mobilu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone Cestování |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 2 |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Frekvenční pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100 Hz - 5 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2.2 Ω |
| Přenosová vzdálenost | 10 m |
| Max. doba hovoru s ANC | 16 h |
| Max. doba přehrávaní hudby s ANC | 16 h |
| Napájení | |
|---|---|
| Doba nabíjení v hodinách | 2.5 h |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Série | Passion |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | Špunty (In-Ear) |
| Doplňkové vlastnosti | Hlasové ovládání |
| Citlivost sluchátek | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB ± 3 dB |
| Počet nabití | 3 x |
| Max. doba hovoru | 20 h |
| Max. doba přehrávaní hudby | 20 h |
| Max. Standby | 200 h |
| Umístění mikrofonu | Integrovaný mikrofon |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilní bluetooth profily | HSP A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Další funkce | Dotykový senzor True Wireless Potlačení/omezení hluku QuickPair Ovládání hovorů tlačítkem Aktivní potlačení hluku Hlasové ovládání |
Více informací o produktu
- Pro maximální poslechový zážitek a tvůj vlastní poslechový profil – dokonalý zvuk, pohodlné ovládání: bezdrátová špuntová sluchátka s vynikající kvalitou zvuku nabízejí ANC, ovládání přes aplikaci, ENC a režim okolního zvuku
- hlasitější a tišší pomocí hlasového příkazu: hlasitost nastavitelná přes hlasové asistenty
- nabíjení sluchátek v pouzdře na cestách: pouzdro může bezdrátová sluchátka nabít až 3x
- doba přehrávání hudby pouze se sluchátky: 5 hodin bez ANC, 4 hodiny s ANC
- celková doba přehrávání hudby s dobíjením v nabíjecím pouzdře: 20 hodin bez ANC, 16 hodin s ANC
- doba hovoru: 5 hodin při plně nabitých sluchátkách
- pouze ANC používání: 8 hodin při plně nabitých sluchátkách
- rychlé nabíjení šetří baterii: baterie sluchátek jsou za 30 minut nabité na 85 % – celkový čas nabíjení sluchátek a nabíjecího pouzdra: 2 hodiny
- vždy na očích: LED indikátor funkce na nabíjecím pouzdře bliká při nízkém stavu baterie – hned víš, kdy je potřeba dobít
- nabíjecí pouzdro sluchátek se nabíjí kabelem USB-C, bezdrátová sluchátka se nabíjejí v nabíjecím pouzdře
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth sluchátka "Passion Clear II"
- 1 nabíjecí krabička
- 3 páry silikonových náušníků v různých velikostech (S/M/L)
- 1 USB-C nabíjecí kabel, délka 15 cm
- 1 návod k obsluze

| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
Systémové požadavky
- Zařízení s podporou Bluetooth, standard Bluetooth verze 4.2 nebo novější
Informace pro spotřebitele
Poprvé použij: spáruj Bluetooth sluchátka se smartphonem poté, co je vyndáš z nabíjecí krabičky; podívej se do návodu k použití.
Při příštím použití se sluchátka automaticky spojí mezi sebou a s párovaným mobilem.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
