Sluchátka "Relax", špunty, mikrofon, ochrana kabelu, 3,5 mm, písková
00221791
Extra malé silikonové sluchátka do uší se dokonale přizpůsobí každému zvukovodu, přičemž sluchátka Unisize v miniatuře zaručují příjemné nošení a pevné uchycení.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Pasivní potlačení šumu
Výborné přizpůsobení snižuje nežádoucí vnější hluk, takže si můžete hudbu užívat bez rušení
Zlacený plug
Pozlacená vrstva konektoru zajišťuje bezpečný přenos signálu pro lepší kvalitu zvuku
Ochrana proti záhybům
Ochrana proti zalomení mezi sluchátky a kabelem zabraňuje přetržení kabelu a tím prodlužuje životnost
Multi-Control
Ovládání hlavních funkcí vašeho smartphonu bez nutnosti zvednout zařízení
Přímý přístup k Google Assistant
Podporuje stávající hlasového asistenta Google Assistant
Ultralehké sluchátka
Lehčí než kuličkové pero: S hmotností pouhých 10 gramů je sluchátko do uší pohodlné na nošení – i po delší dobu
Funkce dálkového ovládání hudby
Podporuje dálkové ovládání hudby s přehráváním/pauzou/dopředu a zpět
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Mobilní hudba Smartphone Cestování |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 20 Hz - 16 kHz |
| Impedance sluchátek | 16 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2200 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Písková |
| Barva | Písková |
| Barva | Béžová |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 6 mm |
| Hmotnost | 10 g |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | Špunty (In-Ear) |
| Citlivost sluchátek | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Umístění mikrofonu | Mikrofon na kabelu |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Další funkce | Ovládání hovorů tlačítkem |
Více informací o produktu
- Extra malé silikonové sluchátka do uší se dokonale přizpůsobí každému zvukovodu, přičemž sluchátka Unisize v miniatuře zaručují příjemné nošení a pevné uchycení.
- flexibilní silikonový obal sluchátek: při nošení téměř neucítíš, takže tě nic netlačí ani při ležení
- odolný proti poškrábání, pevný silikonový obal (sluchátka i konektor)
- snadné čištění
- žádné baterie ani akumulátory – sluchátka jsou vždy připravená k použití
- nepotřebuje Wi-Fi ani Bluetooth
Obsah dodávky
- 1 sluchátka „Relax“
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
















