Sluchátka "ShellTV II", náušníkové, jednostranné, kabel 6 m, černá
00221782
Pokud nechceš sdílet svůj oblíbený televizní program, film nebo hudbu se sousedy, užij si je raději s náhlavními sluchátky "ShellTV II" s velkou kvalitou zvuku a vynikajícím pohodlím při nošení. Tak se můžeš ponořit do svého světa a nechat sousedy v klidu v tom jejich.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pasivní potlačení šumu
Výborné přizpůsobení snižuje nežádoucí vnější hluk, takže si můžete hudbu užívat bez rušení
Zlacený plug
Pozlacená vrstva konektoru zajišťuje bezpečný přenos signálu pro lepší kvalitu zvuku
Jednostranné vedení kabelů
Jednostranné vedení kabelů pro hudební potěšení s větší volností pohybu
Polstrovaná čelenka
Polstrovaná čelenka pro pohodlné hudební vychutnávání i po delší dobu
Obsahuje adaptér 6,35mm
Zahrnutí pozlaceného adaptéru pro připojení sluchátek ke stereo systému, mixážnímu pultu apod. s 6,35mm audio výstupem
Nastavitelná čelenka
Sluchátka mají individuálně nastavitelnou čelenku, která se přizpůsobuje tvaru vaší hlavy
Extra dlouhý kabel
Extra dlouhý kabel (6 m), zvláště vhodný pro připojení k televizím nebo hi-fi přijímačům
Noise-Lock
Uzavřený, cirkumarální design pro ochranu před vnějším šumem
Ovládání hlasitosti
Ovládání hlasitosti pro individuální, plynulé nastavení hlasitosti
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Na doma / k TV |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedance | 32 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Tmavě šedá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 40 mm |
| Délka kabelu | 6 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | Over-Ear |
| Citlivost | 113 dB/mW |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti |
Více informací o produktu
- Sluchátka přes uši "ShellTV II" se stereo zvukem - váš domácí společník ke TV
- žádné baterie nebo akumulátory – sluchátka jsou kdykoli připravená k použití
- není potřeba Wi-Fi nebo Bluetooth – připojení přes 3,5mm jack konektor
Obsah dodávky
- 1 pár sluchátek k televizoru „ShellTV II“
- 1 adaptér s 6,35mm jackem
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

















