Sluchátka "Spirit Calypso III", náhlavní, posílené basy, skládací, S
00221779
Chceš nechat hip-hopový rytmus vibrovat celým tělem, nebo raději relaxovat při jemné klasické hudbě? S náhlavními sluchátky „Spirit Calypso“ přes uši máš rytmus úplně pod kontrolou díky přepínatelné basové amplifikaci – pokud chceš mít 60 hodin nepřetržitého rytmu v uších.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant: Párování přes Bluetooth a multifunkční tlačítko umožňují přímý přístup – bez nutnosti držet chytrý telefon
Extra Bass Boost
Aby rytmus vibroval tělem: bezdrátová sluchátka s dodatečným zesílením basů lze zapínat a vypínat podle hudebního stylu multifunkčního tlačítka
60 hodin výdrže baterie
Dostatek zvuku: Ať už jde o hudbu, podcasty nebo audioknihy – s výdrží baterie 60 hodin sluchátka na cestách nikdy nevyčerpají rytmus
Technologie více bodů
Neformální přepínání: oblíbený playlist na mobilu, audiokniha na tabletu, konverzace na firemním smartphonu – Multipoint umožňuje připojit sluchátka současně ke dvěma Bluetooth zařízením
Skládací náušníky
Cestování nebo odpočinek: Když Bluetooth sluchátka nepoužíváte, jednoduše složte náušníky a vezměte si sluchátka s sebou do zavazadla nebo je odložte, abyste ušetřili místo
Velmi měkké náušníky
Pohodlné od audioknihy k audioknize, od alba k albu: Sluchátka přes uši jsou pohodlná na nošení díky velmi měkkým polštářkům
Polstrovaná a nastavitelná čelenka
Uvolněná hlava, chladný rytmus: Polstrovaná čelenka se dá individuálně přizpůsobit tvaru vaší hlavy, takže bezdrátová sluchátka pohodlně sedí i během hodinové jízdy vlakem
Pasivní potlačení šumu
Uzavřený kruhový design snižuje nežádoucí vnější šum, takže si hudbu můžete užívat bez rušení
Multifunkční tlačítko
Snadné použití: Funkce hovoru a chytrého telefonu lze ovládat pomocí čtyř multifunkčních tlačítek přímo na náušnici bezdrátových sluchátek (např. přijmout / uskutečnit / odmítnout hovor / znovu vytáčet / hudbu / hlasitost)
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 2 |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Frekvenční pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2.2 Ω |
| Technologie | MultiPoint (spárování s více zařízeními současně) |
| Přenosová vzdálenost | 10 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Doba nabíjení v hodinách | 2.5 h |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Spirit |
| Barva | Černá Červená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnost | 180 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | Over-Ear |
| Doplňkové vlastnosti | Duplex Skládací |
| Citlivost sluchátek | 98 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB |
| Max. doba hovoru | 60 h |
| Max. doba přehrávaní hudby | 60 h |
| Max. Standby | 4320 h |
| Umístění mikrofonu | Integrovaný mikrofon |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilní bluetooth profily | HFP V1.6 A2DP V1.3.2 AVRCP V1.6.2 |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti QuickPair Ovládání hovorů tlačítkem Extra Bass Boost (zvýraznění basů) |
Více informací o produktu
- Boom-bastic zvuk: nepřetržité bezdrátové hudební potěšení – s nebo bez zesílení basů – od hip-hopu a popu až po rock
- hlasitost lze ovládat hlasovými příkazy: hlasitost je možné nastavit i přes hlasové asistenty
- přehrávání zvuku přes Bluetooth nebo audiokabel
- vždy informovaný: hlasové oznámení sluchátek, např. při nízkém stavu baterie, párování Bluetooth nebo režimu basů
- úspora energie: pokud nejsou Bluetooth sluchátka tři minuty používána a není navázáno Bluetooth spojení, automaticky se vypnou
- Over-Ear sluchátka se nabíjejí přes USB-C kabel, který není součástí balení
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth sluchátka "Spirit Calypso III"
- 1 rychlý průvodce
- 1 bezpečnostní pokyny

| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
Systémové požadavky
- Zařízení s podporou Bluetooth
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
