Sluchátka "Spirit Silent" Over-Ear, hybridní ANC, mikrofon, pouzdro
00221764
Bluetoothová sluchátka tě provedou světem hudby a audioknih bez přerušení. S těmito super pohodlnými sluchátky můžeš vyrazit na hudební objevnou cestu na hodiny, kde tě díky aktivnímu potlačení hluku a chytrému designu nic neruší.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant: Párování přes Bluetooth a multifunkční tlačítko umožňují přímý přístup – bez nutnosti držet chytrý telefon
Průhledný režim
Praktický ambientní režim: s ambientním režimem si můžete v klidu užívat hudbu, hlasy a důležité ambientní zvuky, např. hlášení nebo sirény, ale bez problémů je slyšet
Technologie více bodů
Neformální přepínání: oblíbený playlist na mobilu, audiokniha na tabletu, konverzace na firemním smartphonu – Multipoint umožňuje připojit sluchátka současně ke dvěma Bluetooth zařízením
Skládací náušníky
Cestování nebo odpočinek: Když Bluetooth sluchátka nepoužíváte, jednoduše složte náušníky a vezměte si sluchátka s sebou do zavazadla nebo je odložte, abyste ušetřili místo
Velmi měkké náušníky
Pohodlné od audioknihy k audioknize, od alba k albu: Sluchátka přes uši jsou pohodlná na nošení díky velmi měkkým polštářkům
Polstrovaná a nastavitelná čelenka
Uvolněná hlava, chladný rytmus: Polstrovaná čelenka se dá individuálně přizpůsobit tvaru vaší hlavy, takže bezdrátová sluchátka pohodlně sedí i během hodinové jízdy vlakem
Pasivní potlačení šumu
Uzavřený kruhový design snižuje nežádoucí vnější šum, takže si hudbu můžete užívat bez rušení
Ochranný vak
Ochrana v kufrech, batozích a podobně: během cesty skladujte sluchátka v látkové tašce, abyste je chránili před špínou a škrábanci
Multifunkční tlačítko
Snadné použití: Funkce hovoru a smartphonu lze ovládat pomocí multifunkčního tlačítka přímo na náušnici bezdrátových sluchátek (např. přijímání/odmítání hovorů/přetáčení/vytáčení/hudba)
50 hodin výdrže baterie
Hluk v množství: Konstruktivní rozhovory, motivující hudba nebo podcasty o řízení času jsou vám k dispozici po dobu 50 hodin, 30 hodin s aktivovaným aktivním potlačením hluku
Hybridní aktivní potlačení hluku
Potlačení šumu dvojnásobně: Sluchátka kombinují dvě technologie aktivního potlačení hluku s ANC s dopřednou zpětnou vazbou a zpětnou vazbou ANC, čímž vytvářejí příjemné ticho – takže vaše oblíbená skladba vynikne ještě lépe v rušném prostředí
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 2 |
| Bluetooth verze | 5.4 + EDR |
| Frekvenční pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2200 Ω |
| Technologie | MultiPoint (spárování s více zařízeními současně) |
| Přenosová vzdálenost | 10 m |
| Max. doba hovoru s ANC | 30 h |
| Max. doba přehrávaní hudby s ANC | 30 h |
| Napájení | |
|---|---|
| Doba nabíjení v hodinách | 2.5 h |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Spirit |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnost | 250 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Bluetooth sluchátka |
| Provedení | Stereo |
| Design | Over-Ear |
| Doplňkové vlastnosti | Otočné náušníky |
| Citlivost sluchátek | 98 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB |
| Max. doba hovoru | 50 h |
| Max. doba přehrávaní hudby | 50 h |
| Max. Standby | 180 h |
| Umístění mikrofonu | Integrovaný mikrofon |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilní bluetooth profily | HFP V1.6 A2DP V1.3.2 AVRCP V1.6.2 |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti Potlačení/omezení hluku QuickPair Ovládání hovorů tlačítkem Aktivní potlačení hluku Hlasové ovládání |
Více informací o produktu
- Zvuk ticha: sluchátka s ANC ti umožní užívat si hudbu a hovory v mimořádné zvukové kvalitě, a pokud chceš, i zcela bez rušivých vnějších zvuků díky hybridní aktivní redukci šumu.
- Feed-Forward-ANC: Mikrofony na vnější straně měří okolní hluk, opačné zvukové vlny uvnitř sluchátek ho pak pomocí inverzní vlny zruší
- Feedback-ANC: Mikrofony na vnitřní straně měří zvuky, které jsou už v ušní mušli, a neutralizují je opačnými zvukovými vlnami, než dosáhnou zvukovodu
- krátká doba nabíjení: za 2,5 hodiny znovu plně nabito
- intuitivní ovládání hlasitosti přímo na over-ear sluchátkách
- přehrávání zvuku přes Bluetooth nebo audiokabel (3,5mm jack) možné
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth sluchátka "Spirit Silent"
- 1 úložný obal
- 1 rychlý průvodce
- 1 bezpečnostní pokyny
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 3.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 3.0 W |
Systémové požadavky
- Zařízení s podporou Bluetooth
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















