Smart Wi-Fi socket, Matter, 3 680W, ovládání hlasem/aplikací, 3-pack
00176658
WLAN zásuvka pro všechno: s Matter Smart Home můžeš připojit chytrá domácí zařízení všech výrobců k tvé WLAN – bez potřeby speciální aplikace. Vylepši svá zařízení na chytrá a ovládej je pohodlně přes chytrou zásuvku – chytrost pro chytrou domácnost!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Chytrý dům bez brány
Náš Wi-Fi socket funguje bez brány (hubu): nepotřebujete další zařízení a ušetříte další náklady, protože socket zajišťuje přímé Wi-Fi připojení k routeru
Lze je podle potřeby rozšířit o další chytré domácí produkty
Krok za krokem k chytré domácnosti: S aplikací Hama Home můžete rozšířit a propojit svůj chytrý domov s tolika produkty Hama jako chcete
Extrémně kompaktní konstrukce
Úspora místa a inteligence: Extrémně kompaktní konstrukce chytré zásuvky se perfektně integruje do úzkých prostor, úsporný design nezakrývá žádné sousední spínače nebo zásuvky
Silné
Výkonná, inteligentní zásuvka: vhodná pro všechna zařízení do výkonu 3680 wattů – ať už dekorativní osvětlení, ventilátory nebo spotřební elektroniku
Standard chytré domácnosti Matter
To nevadí: Se standardem Matter pro chytrou domácnost můžete Wi-Fi zásuvku integrovat do jakékoli aplikace kompatibilní s Matter bez ohledu na výrobce, např. Alexa, Apple Home, Google Home nebo Home Assistant – ovládat chytrá zařízení v domácnosti ještě pohodlněji
Snadná instalace pomocí QR kódu
Skenujte a začněte: Chytrá domácnost může být velmi snadná – naskenujte QR kód pomocí svého smartphonu a Wi-Fi zásuvka se automaticky integruje do Matter Smart Home
Snadná kontrola času
Programovatelná zásuvka pro chytrou domácnost = časovač: Řetězová světla, stojací lampu, televizi atd. můžete kdykoli zapínat a vypínat nebo je dokonce připojit k poloze slunce – stačí to nastavit přes aplikaci a už se tím nemusíte zabývat
Úspora energie v chytré domácnosti
Šetřete elektřinu chytře: S chytrou zásuvkou můžete ovládat svá elektrická zařízení cíleně – buď automatizací v aplikaci, nebo spontánně na cestách – takže elektřinu spotřebovávají jen tehdy, když je to nutné
Dálkové ovládání pomocí aplikace a hlasového příkazu
Ať už jde o pohovku, plážové lehátko nebo kancelář: S aplikací Hama Home nebo hlasovým ovládáním přes Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri můžete chytrou zásuvku ovládat odkudkoli pohodlněji než bezdrátovou zásuvkou
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Ovládací aplikace | Google Home Amazon Alexa Apple Home SmartThings Matter Hama Home |
| Doporučené použití | Home Assistant |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvence | 2400 MHz |
| Dosah | 0 m |
| Spínací výkon | 3680 W |
| Napájení | |
|---|---|
| Spotřeba v režimu standby < | 0.5 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 5.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 5.5 cm |
| Rozměr - výška | 7.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet rádiových zásuvek | 3 |
| Doplňkové vlastnosti | Matter kompatibilní |
| Pro stmívače | Ne |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Hlasový asistent | Google Home Apple Siri Amazon Alexa |
| Okolní teplota za provozu | cca 0 °C až +35 °C |
| Další funkce | Matter kompatibilní |
| Max. zatížení | 3680 W |
Více informací o produktu
- Chytré dodatečné vybavení chytrým způsobem: se smart zásuvkou rychle a jednoduše přeměníš svůj domov na chytrý domov a pohodlně zapínáš a vypínáš elektrická zařízení jako běžné lampy, vánoční osvětlení a stereo systémy přes aplikaci nebo hlasový příkaz.
- Vysoká kompatibilita: tato WLAN zásuvka se přes chytrý domácí standard Matter připojuje ke všem kompatibilním chytrým domácím systémům, např. Apple Home, Google Home, Samsung SmartThings, Amazon Alexa, Home Assistant a Smart Life
- Vytvářej skupiny, scény a automatizace, které ti usnadní a zpříjemní život s dalšími chytrými zařízeními integrovanými do WLAN
- Vždy jsi informován o aktuálním stavu zařízení připojených k WLAN zásuvce prostřednictvím aplikace nebo push notifikace
- Manuální vypínač: zásuvku můžeš také přímo ručně vypnout a zapnout
- Se zvýšenou ochranou proti náhodnému dotyku
- Tvé údaje jsou uloženy výhradně na německých serverech
Obsah dodávky
- 3 chytré WLAN zásuvky
- 3 QR kódy pro nastavení k nalepení
- 1 rychlý průvodce
- 1 bezpečnostní pokyny
Systémové požadavky
- Operační systém: Android 8.1/iOS 16.1 nebo novější
Informace pro spotřebitele
Bez brány pouze při použití v aplikaci Hama Home.
Vezmi prosím na vědomí požadavky, pokud jsou použiti jiní výrobci.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
Varování – max. 3680 W
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
Nebezpečí elektrického šoku
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový kabel.
FAQs
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















