Směrový mikrofon "RMN Uni", pro příslušenství s nožovým upevněním
00004647
Pro lepší zvukové a videozáznamy se smartphony, tablety, fotoaparáty, videokamerami, notebooky, počítači atd.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pro všechna zařízení
Od chytrých telefonů po kamery – ať už jste bloger nebo filmař: Mikrofon je vhodný pro všechna zařízení
Anti-shock frame
Vibrace tlumící Anti-Shock-Frame absorbuje mechanické vibrace a rušivé šumy
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 50 Hz - 20 kHz |
| Impedance | 2200 Ω |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 0.32 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Video mikrofon |
| Provedení | Mono |
| Citlivost | -32 dB +/- 3 dB |
| Typ mikrofonu | Dynamický |
| Směrová charakteristika | Směrová |
Více informací o produktu
- Pro lepší zvukové a videozáznamy se smartphony, tablety, fotoaparáty, videokamerami, notebooky, počítači atd.
- Pasivní, dynamický směrový mikrofon
- Plug & Play: napájení je zajištěno zařízením, které používáš; není potřeba baterie
- Hliníkové pouzdro
- Kompaktní, lehký a výkonný
- Rám s ochranou proti nárazům a tlumením vibrací pohlcuje mechanické vibrace a šum
- Ochrana proti větru pro lepší kvalitu venkovních nahrávek
- S pouzdrem pro bezpečné uložení
- S bleskovou patkou a závitem 1/4" (6,4 mm) pro stativ
- 1 x 3,5 mm TRRS konektor (pro smartphone, Mac, notebook, PC), délka kabelu cca 32 cm
- 1 x 3,5 mm TRS konektor (pro DSLR, kameru, zvukové rekordéry), úsporný spirálový kabel, který zabraňuje zamotání kabelů
Obsah dodávky
- 1 směrový mikrofon "Uni"
- 1 antivibrační rám
- 1 konektor 3,5 mm TRRS
- 1 konektor 3,5 mm TRS
- 1 větrná clona
- 1 úložný sáček
Informace pro spotřebitele
Nevhodné pro počítače Dell.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určený.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické produkty povolené.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva na záruku.
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi