Soundbar-WB, universal, adjustable
00220883
Pro uchování a upevnění soundbaru na zeď
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Prostorové umístění
Perfektní umístění reproduktoru pro optimální zvukový zážitek
Univerzální nástěnný držák
Individuálně nastavitelná hloubka a šířka pro maximální kompatibilitu
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Soundbar |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Upevňovací modul (šířka) | 3 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 4.9 cm |
| Vzdálenost od zdi | 7.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. zátěž | 10 kg |
Více informací o produktu
- Pro uchování a upevnění soundbaru na zeď
- maximální kompatibilita zařízení: montážní desky lze připevnit na zeď v libovolné vzdálenosti, takže polička sedí i na široké soundbary
- odkládací plochy jsou vysouvatelné do hloubky 7 - 10 cm
- štíhlý design držáku nechává soundbar nenápadně vznášet na zdi
- pohodlná montáž na zeď pro optimální umístění soundbaru nad nebo pod TV
- snadná montáž nástěnné konzole pomocí přiložené sady šroubů
- vhodné pro všechny běžné soundbary, včetně Sonos Playbar
Obsah dodávky
- 2 držáky
- 1 upínací popruh (pro dodatečné zabezpečení)
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Pro montáž nástěnného držáku se obrať na k tomu vyškolené odborníky!
- Pořiď si vhodný montážní materiál v odborném obchodě, pokud používáš jiný materiál než ten, pro který je instalace nástěnného držáku určena.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem nástěnného držáku.
- Nedávej držák na místa, pod kterými by se mohli pohybovat lidé.
- Po montáži nástěnného držáku zkontroluj jeho dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Pokud je držák poškozený, sundej ho a dál ho nepoužívej.
- Při montáži dávej pozor, aby nedošlo ke stlačení nebo poškození elektrických vedení.
- Nástěnný držák nepřetěžuj více, než je uvedená maximální nosnost.
- Dávej pozor, aby nástěnný držák nebyl zatížen asymetricky.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi