SPIRAL TUBE BL 2.5M PB
00220994
Přináší pořádek do viditelných kabelů jejich svázáním, ideální například pro napájecí kabely k televizi a správu IT kabelů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Secure cable management
For wrapping and bundling several cables in a single tube: for tidiness at home or in the office
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyetylen (PE) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 1 Pc |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 250 cm |
| Max. průměr | 30 mm |
| Min. průměr svazku | 7.5 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | spirálová hadice |
Více informací o produktu
- Přináší pořádek do viditelných kabelů jejich svázáním, ideální například pro napájecí kabely k televizi a správu IT kabelů
- Svazování kabelů s flexibilní šířkou svazku od 7,5 do 30 mm: ideální pro vedení v malých poloměrech a ostrých úhlech, např. pro TV, PC, pracovní stůl, DIY
- flexibilní a izolační svazování kabelů: kabelová spirála svazuje kabely do úhledného svazku a snižuje riziko zakopnutí o volné kabely
- rychlé a jednoduché uspořádání kabelů: bezpečné upevnění kabelů spirálovou hadicí
- ochrana kabelů před psem a kočkou: domácí mazlíčci jsou tak chráněni před okusováním izolovaných kabelů
- boční vyvedení kabelu v polovině délky je bez problémů možné – bez nutnosti řezání otvorů
- ochrannou hadici na kabel lze podle potřeby zkrátit nůžkami
- vysoká napínací síla, není potřeba dalších pomůcek pro svazování
Obsah dodávky
- 1 kabelová trubka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi