Spirálový zámek na kolo, 120 cm, černý
00178136
Spirálový zámek na kabel pro zabezpečení tvého kola, motorky nebo univerzální použití
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Kolo |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr kabelu | 12 mm |
| Hmotnost | 350 g |
| Rozměr - délka | 120 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Zámek na klíč |
Více informací o produktu
- Spirálový zámek na kabel pro zabezpečení tvého kola, motorky nebo univerzální použití
- Ocelové lanko v plastovém obalu, které zabraňuje poškození laku
- S uzamykacím cylindrem a dvěma klíči
- S praktickým držákem pro snadné připevnění na sedlovou trubku
- Spirálové lanko lze také použít k zamykání více kol dohromady
Obsah dodávky
- 1 spirálový zámek na kolo
- 2 klíče
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi