Sportovní pás na ruku, pouzdro na mobil pro běhání, 6,5"-6,9", voděodolné
00019861
Sportovní zesilovač zvuku: s kapsou na paži vyrobenou z odolného syntetického elastanu pro vaše paži, budete mít vždy svou oblíbenou playlistu u sebe a můžete být také dosažitelní při běhání venku.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Stříbrný reflektor
Reflektorní běžecký pytel: stříbrný reflektor pro lepší viditelnost za soumraku a ve tmě
Operace ve vaší kapse
Průhledné pouzdro na mobilní telefon: Smartphone lze ovládat pomocí dotykového filmu
Nastavitelné s zapínáním na Velcro
Sportovní kapsa na mobil pro S až XL: Kapsa na paži se dá nastavit pomocí Velcro – takže cvičení a sport jsou zábavné pro všechny
Pevné a pevné držení
Neklouzání: protiskluzový materiál a dvojitá smyčka připevní běžecký pytel k horní části paže
Boční kapsa vpředu
Pro důležité drobnosti: kapsa na zip vpředu na sluchátka, klíče, hořčík nebo všechny drobnosti, které potřebujete pro sportovní aktivity
Kapsa na zádech
Peníze a podobné věci také najdou své místo: EC karta nebo bankovka se vejde do přihrádky na Velcro na zadní straně kapsy na paži – například pro pivní zahrádku mezi nimi na velkém kulatém
Voděodpudivý, syntetický elastan
Ať už voda stříká nebo se potí: Mobilní telefon je optimálně chráněn voděodpudivým syntetickým elastanem
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Pohlaví | Unisex |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Textil Syntetický elastan |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Produktová řada | Active Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnitřní šířka | 8 cm |
| Vnitřní výška | 15.8 cm |
| Vnitřní hloubka | 1.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzávěru | Suchý zip |
Více informací o produktu
- Sportovní zesilovač zvuku: s kapsou na paži vyrobenou z odolného syntetického elastanu pro vaše paži, budete mít vždy svou oblíbenou playlistu u sebe a můžete být také dosažitelní při běhání venku.
- Pro chytré telefony s velikostí displeje 6,5" - 6,9" nebo rozměry až 16,8 cm x 8,0 cm
- Více svobody pohybu: Měj obě ruce volné pro sport s pouzdrem na mobil na horní paži
- Sportovní páska na paži pro horní paže s obvodem 28 cm - 41 cm
- Příjemné nošení
Obsah dodávky
- 1 sportovní zápěstní páska
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj citlivost displeje mobilního telefonu a proveď vhodná nastavení na telefonu, aby fungoval normálně i při používání v pouzdře.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi