Stahovací pásky s popisovým polem, 98 mm, přírodní barva, 25 kusů
00221003
Ideální pro trvalé upevnění, svazování a označování kabelů, drátů, trubek nebo hadic v domácnosti, zahradě a při volnočasových aktivitách
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
For leisure, garden and household
Resistant to alcohols, oils, greases, water, paints, varnishes, automotive fuels, etc.
Permanent connection
Self-locking cable ties with disposable fastener for permanent bundling or fixation
Labelling and marking
Order in the cable tangle: writeable surface for a better cable overview
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Přírodní |
| Barva | Béžová |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 25 Pc |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 10 cm |
| Max. průměr | 2.5 cm |
| Rozměr - šířka | 2.4 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Vazač kabelů |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | -40°C až 85°C |
Více informací o produktu
- Ideální pro trvalé upevnění, svazování a označování kabelů, drátů, trubek nebo hadic v domácnosti, zahradě a při volnočasových aktivitách
- Kabel nebo jiné předměty doma, při kempování nebo v dílně svázat a upevnit: jednoduše protáhni úzký konec pásky přezkou a stáhni na požadovanou velikost svazku
- popisovací pole na kabelové svorce může být označeno buď horkou foliovou ražbou, nebo voděodolnými fixy
- tím lze jasně a trvale zaznamenat funkci nebo původ kabelu
- velikost popisovacího pole: 12 x 24 mm
- odolný proti UV záření, vhodný i pro venkovní použití
Obsah dodávky
- 25 stahovacích pásků
Informace pro spotřebitele
- Aby bylo možné později kabely z balíku odstranit, je nejlepší nezatahovat stahovací pásku úplně na doraz.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi