Stativ "Action Smart 165 3D" s 3-cestnou hlavou a držákem na smartphone
00004491
Statív na fotoaparát pro fotografie bez rozmazání a stabilitu na nerovném terénu, vhodný pro fotoaparáty, videokamery a chytré telefony
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Flexible photography
One tripod, many possibilities: flexible photography and filming with a smartphone, digital camera and video camera
3D: 3-cestná hlava
3D: 3-cestná hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro horizontální, horizontální i portrétní snímky
Rychlouvolňovací deska
Rychloupínací deska pro rychlou výměnu fotoaparátu
With spikes
Hroty na nožkách stativu zaručují zvláště pevné uchycení na měkkém nebo kluzkém podkladu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Hama Star |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 1400 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Nestavení středového sloupku pomocí kliky |
| Max. výška | 165 cm |
| Max. profil | 23 mm |
| Min.výška | 61 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 61 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 3 - dílný (2x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Rukojeť z plastu |
| Stativová hlava | 3 cestná hlava |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 4000 g |
Více informací o produktu
- Statív na fotoaparát pro fotografie bez rozmazání a stabilitu na nerovném terénu, vhodný pro fotoaparáty, videokamery a chytré telefony
- Vodováha integrovaná do hlavy a základny stativu
- S klikou pro plynulé nastavení výšky středového sloupku
- Pevné příčné vzpěry a flexibilní gumové nožičky pro bezpečné umístění na nerovném povrchu
- Funkční rychloupínací zámky nohou pro rychlé a jednoduché zajištění délky nohy v jakékoli poloze
- Rukojeť
- Protiskluzové pěnové rukojeti na nohách stativu pro použití za všech povětrnostních podmínek
- S háky na závaží pro lepší stabilitu během větrného počasí a v terénu
Držák na smartphone:
- S tímto držákem lze připevnit všechny smartphony ke stativu
- Univerzální držák připevněný šroubem pro zařízení bez závitu pro stativ
- Extrémně flexibilní, pro šířku smartphonu od 5,8 do 8,3 cm
- Kompaktní design
- Ideální pro selfie fotografie a videa, videodeníky, blogy, dovolené a život na cestách
- Už žádné kývavé nebo nakřivo pořízené selfie
- Svorka s pružinou a výstupek na povrchu zajišťují pevné uchopení, zatímco guma chrání pouzdro před poškrábáním
Obsah dodávky
- 1 stativ Action Smart 165 3D
- 1 držák na smartphone
- 1 rychloupínací destička
- 1 taška
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi