Stativ "Action Smart/Tab 170 3D", 3cestná hlava, smartphone/tablet
00004492
Stativ na fotoaparát pro ostré fotografie bez rozmazání a stabilitu na nerovném terénu, vhodný pro fotoaparáty, videa, smartphony a tablety
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Flexible photography
One tripod, many possibilities: flexible photography and filming with a smartphone, tablet, digital camera and video camera
3D: 3-cestná hlava
3D: 3-cestná hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro horizontální, horizontální i portrétní snímky
Rychlouvolňovací deska
Rychloupínací deska pro rychlou výměnu fotoaparátu
With spikes
Hroty na nožkách stativu zaručují zvláště pevné uchycení na měkkém nebo kluzkém podkladu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Hama Star |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 1477 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Nestavení středového sloupku pomocí kliky |
| Max. výška | 170 cm |
| Max. profil | 23 mm |
| Min.výška | 62 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 63 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 3 - dílný (2x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Rukojeť z plastu |
| Stativová hlava | 3 cestná hlava |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 5000 g |
Více informací o produktu
- Stativ na fotoaparát pro ostré fotografie bez rozmazání a stabilitu na nerovném terénu, vhodný pro fotoaparáty, videa, smartphony a tablety
- Vodováha integrovaná do hlavy a základny stativu
- S klikou pro plynulé nastavení výšky středového sloupku
- Pevné křížové vzpěry a flexibilní gumové nožky pro bezpečné umístění na nerovném povrchu
- Funkční rychloupínací zámky nohou pro rychlé a jednoduché zajištění délky nohy v jakékoli poloze
- Rukojeť
- Protiskluzové pěnové rukojeti na nohách stativu pro použití za každého počasí
- S háky na závaží pro lepší stabilitu za větrných podmínek a na nerovném terénu
- Náhradní rychloupínací destička: Hama č. výrobku 00004154
Držák na smartphone / tablet:
- s tímto držákem lze připevnit všechny smartphony a tablety ke stativu
- Univerzální držák připevněný šroubem pro zařízení bez závitu na stativ
- Extrémně flexibilní pro šířku smartphonu od 5,5 do 8,2 cm a šířku tabletu od 11,2 do 18,5 cm (v horizontálním formátu)
- Kompaktní design
- Ideální pro selfie fotografie a videa, video deníky, blogy, dovolené a život na cestách
- Pouze v kombinaci se stativy s ¼" závitem nebo s teleskopickými tyčemi
- Už žádné kývající se, nakřivo pořízené selfie
- Pružinový držák se svorkou a výřez na povrchu zajišťují pevný úchop, zatímco guma chrání pouzdro před poškrábáním
Obsah dodávky
- 1 stativ "Action Smart/Tab 170 3D"
- 1 držák na smartphone / tablet
- 1 taška
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi