Stativ "Delta Duo 170", 3D
00004098
Někdy může být těžké udržet kameru stabilní jen pomocí vlastních rukou. Tento stativ nabízí perfektní upevnění kamery pro fotografické nadšence, je vybaven rychloupínací destičkou, 3D naklápěcí hlavou a umožňuje plynulé nastavení výšky středového sloupku. Skvělé!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
3D: 3-cestná hlava
3D: 3-cestná hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro horizontální, horizontální i portrétní snímky
Rychlouvolňovací deska
Rychloupínací deska pro rychlou výměnu fotoaparátu
Integrated monopod
Vyjímatelný střední stojan pro použití jako praktický stativ s jednou nohou
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 1850 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Ručně nastavitelný středový sloupec |
| Max. výška | 170 cm |
| Max. profil | 26 mm |
| Min.výška | 62 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 66 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 3 - dílný (2x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | 3 cestná hlava |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 4000 g |
Více informací o produktu
- stativ pro stabilní fotografie bez viklání na nerovných površích, určený pro fotoaparáty a videokamery
- Velké, funkční rychloupínací zámky nohou pro rychlé a jednoduché nastavení délky nohy v jakékoli poloze
- Vodováha integrovaná do hlavy a základny stativu
- S gumovými nožkami pro bezpečné postavení
- Hroty na nohách stativu zajišťují zvlášť pevnou pozici na měkkých nebo kluzkých površích
- Monopod, minimální výška 59 cm / maximální výška 148 cm
- Náhradní rychloupínací destička (guma): Číslo položky 00004424
Obsah dodávky
- 1 tripod "Delta Duo 170"
- 1 taška
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
