Stativ "Gamma 153", 3D
00004096
Někdy může být těžké držet fotoaparát jen tak v ruce úplně klidně. Tento stativ ti poskytne perfektní držák pro tvůj fotoaparát. Umožní ti pořizovat snímky z různých úhlů a hroty zajistí pevný úchop i na náročném terénu. Skvělé!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
3D: 3-cestná hlava
3D: 3-cestná hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro horizontální, horizontální i portrétní snímky
Rychlouvolňovací deska
Rychloupínací deska pro rychlou výměnu fotoaparátu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 990 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Nestavení středového sloupku pomocí kliky |
| Max. výška | 153 cm |
| Max. profil | 20 mm |
| Min.výška | 58 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 60 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 3 - dílný (2x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Rukojeť z plastu |
| Stativová hlava | 3 cestná hlava |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 3000 g |
Více informací o produktu
- Stativ na fotoaparát pro plynulé snímky a stabilní držení na nerovných površích, vhodný pro fotoaparáty a videokamery
- Libela na základně
- Klikou pro plynulé nastavení výšky středového sloupku
- Díky funkčním rychloupínacím zámkům nohou lze nohy stativu snadno a rychle zafixovat v požadované výšce nebo poloze
- Rukojeť
- Náhradní rychloupínací destička: Hama číslo položky 00004154
Obsah dodávky
- 1 stativ „Gamma 153“
- 1 rychloupínací destička
- 1 taška
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
