Stativ "Rotary Smartphone II" 150, sada s Bluetooth® dálkovým spouštěčem
00004675
Ať už jde o spontánní selfie nebo plánované natáčení videa: tento kompaktní cestovní stativ s držákem na smartphone a dálkovým ovládáním přes Bluetooth zaručuje stabilní snímky, ať jsi kdekoli. Stačí ho postavit, připevnit kameru nebo smartphone na stativ – a jde se na to!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Flexibilní alternativa k stativu
Flexibilní alternativa k velkým stativům: ideální, pokud musíte jet rychle nebo je málo místa, např. pro velký statív
Kompaktní cestovní formát
Kompaktní cestovní formát je ideální pro dovolenou, turistiku a venkovní výlety
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 1850 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Ručně nastavitelný středový sloupec |
| Max. výška | 150 cm |
| Max. profil | 20 mm |
| Min.výška | 41.5 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 48 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 3 - dílný (2x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | Žádný |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 1000 g |
Více informací o produktu
- Stativ pro snímky bez rozmazání a stabilitu na nerovném terénu, vhodný pro chytré telefony, kompaktní a systémové fotoaparáty
- Kombinací stativu a držáku pořizuj rozmazání prosté fotografie se smartphonem
- Lze použít zcela složený jako selfie monopod
- Plynulé nastavení výšky díky teleskopickému mechanismu
- Křížové vzpěry a gumové nožky pro pevný úchop na hladkých, kluzkých a nerovných površích
- Otočný držák na smartphone pro portrétní i krajinný formát
- Extrémně flexibilní, pro šířky smartphonů od 5,8 do 8,8 cm
- Kompaktní design
- Pro selfie a videa, ideální pro video deníky, blogy a na cesty
- Svorka s pružinovým držákem a vybráním na povrchu zajišťují pevný úchop, zatímco guma chrání povrch zařízení před poškrábáním
- Bluetooth spoušť pro fotoaparáty smartphonů a tabletů, ideální pro selfie
- Připojení přes Bluetooth přímo ke smartphonu nebo tabletu
- Umožňuje neobvyklé úhly fotografií a selfie
- Pro selfie fotografie a videa, blogy, ideální na výlety, pro život na cestách a akční fotografii
- Lepší ostření, rychlejší snímky, výsledkem jsou lepší fotografie a ostrá, nerozmazaná selfie
- Pokud je smartphone nebo tablet umístěn na vhodném místě, obě ruce zůstávají volné – prodloužené selfie rameno je minulostí
- Bezpečné fotografování v akčních situacích
- Perfektní pro párty a skupinové snímky, protože dosah až 10 m umožňuje mnohem širší záběr
- Nezávislé na režimu samospouště
- Malá a kompaktní Bluetooth spoušť může být s tebou všude
Obsah dodávky
- 1 stativ "Rotary Smartphone II"
- 1 držák na smartphone
- 1 Bluetooth dálkové spouštění (včetně 1 baterie CR1632, 1 zápěstního pásku)
Informace pro spotřebitele
Funkce Bluetooth spouště závisí na softwaru ve tvém zařízení.
Podívej se prosím na informace o produktu od výrobce, abys zjistil, zda tvůj smartphone nebo tablet podporuje dálkovou spoušť, nebo se podívej na internetu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi