Stativ "Star 5", 106 - 3D
00004105
Ukonči rozmazané fotky s tímto stativem od Hama. Vytváří pevný základ pro fotoaparáty i videokamery, má rychloupínací destičku, která usnadňuje upevnění kamer, a je vybaven třícestnou hlavou stativu, kterou můžeš nastavit do různých úhlů.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
3D: 3-cestná hlava
3D: 3-cestná hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro horizontální, horizontální i portrétní snímky
Rychlouvolňovací deska
Rychloupínací deska pro rychlou výměnu fotoaparátu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Champagne |
| Série | Star 5 |
| Barva | Béžová |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 520 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Ručně nastavitelný středový sloupec |
| Max. výška | 106.5 cm |
| Max. profil | 16.8 mm |
| Min.výška | 36.5 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 36 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 4 - dílný (3 x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | 3D hlava |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 500 g |
Více informací o produktu
- Stativ na fotoaparát pro plynulé snímky a stabilní držení na nerovných površích, vhodný pro fotoaparáty a videokamery
- Vodováha integrovaná do hlavy stativu
- Plynulé nastavení výšky středového sloupku
- Výztuhy nohou a gumové nožky pro pevný a stabilní úchop
- Díky funkčním rychloupínacím zámkům nohou lze nohy stativu snadno a rychle zafixovat na požadované výšce nebo pozici
Obsah dodávky
- 1 stativ "Star 5"
- 1 rychloupínací destička
- 1 taška
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi