Stativ "Star 64", 185 - 3D
00004464
Někdy může být těžké držet fotoaparát stabilně jen holýma rukama. Tento stativ nabízí ideální uchycení fotoaparátu pro fotografické nadšence, je vybaven rychloupínací destičkou a 3D naklápěcí hlavou, která ti umožní pořizovat fotografie a videa z dokonalého úhlu.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
3D: 3-cestná hlava
3D: 3-cestná hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro horizontální, horizontální i portrétní snímky
Rychlouvolňovací deska
Rychloupínací deska pro rychlou výměnu fotoaparátu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Champagne |
| Série | Star 64 |
| Barva | Béžová |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 1660 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Nestavení středového sloupku pomocí kliky |
| Max. výška | 185 cm |
| Max. profil | 26.7 mm |
| Min.výška | 69 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 73 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 3 - dílný (2x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Rukojeť z plastu |
| Stativová hlava | 3D hlava |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 4000 g |
Více informací o produktu
- Stativ na fotoaparát pro plynulé snímky a stabilní držení na nerovných površích, vhodný pro fotoaparáty a videokamery
- Vodováha integrovaná do hlavy stativu a vodováha v základně
- S klikou pro plynulé nastavení výšky středového sloupku
- Zamykatelné výztuhy nohou a pružné gumové patky pro pevný a stabilní úchop na nerovném povrchu
- Díky funkčním rychloupínacím zámkům nohou lze nohy stativu snadno a rychle zafixovat na požadované výšce nebo pozici
- Rukojeť
- S hákem pro zatížení stativu při silném větru a na nerovném terénu
- Náhradní rychloupínací destička: Hama č. 00004154
Obsah dodávky
- 1 stativ "Star 64"
- 1 rychloupínací destička
- 1 taška
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
