Stativ "Traveller Pro" pro smartphone, GoPro, fotoaparáty, 105 - koule
00004620
Kulová hlava umožňuje dokonalé natočení pro natáčení na výšku i na šířku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Kompaktní cestovní formát
Kompaktní cestovní formát je ideální pro dovolenou, turistiku a venkovní výlety
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Smartphone Foto/Video Akční kamera |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Červená |
| Série | Hama Traveller |
| Barva | Červená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 455 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Žádné |
| Max. výška | 105 cm |
| Max. profil | 19 mm |
| Min.výška | 23 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 31 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 8 - dílný (7 x vytahovatelný) |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | Kulová hlava |
| Max. zatížení | 500 g |
Více informací o produktu
- Kulová hlava umožňuje dokonalé natočení pro natáčení na výšku i na šířku
- Senzační, všestranné fotky a videa z originálních perspektiv a neobvyklých míst
- Pro selfie a videa, ideální pro video deníky, blogy a perfektní na cestování a venkovní aktivity
- Už žádné rozmazané nebo nakřivo focené selfie
- Noha stativu pokrytá kvalitní, odolnou gumou s medovým vzorem pro vynikající uchopení
- Otáčecí kroužek na hlavě stativu umožňuje široké nebo úzké rozložení nohou stativu podle nastavení
- Extrémně flexibilní, vhodný pro šířku smartphonu od 4,8 do 9,5 cm (v horizontálním formátu) díky dvojitému vysouvacímu pružinovému držáku
- Pěnové polstrování na držáku chrání pouzdro smartphonu před poškrábáním
- Vzorkované gumové nožky pro pevný úchop na hladkých, kluzkých a nerovných površích
- Design šetřící místo: držák na smartphone lze složit
- Držák na smartphone je odnímatelný a kompatibilní s jinými stativy
- Otočná závitová destička pro optimální připojení jiných adaptérů
- Pro připojení kamer s GoPro konektorem
- Také vhodný pro kamery se závitem ¼"
Obsah dodávky
- 1 stativ "Traveller Pro"
- 1 držák na smartphone
- 1 adaptér GoPro
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi