Stativ "Traveller Pro" pro smartphone, GoPro, fotoaparáty, 106 - 2D
00004631
Stativ na fotoaparát pro ostré fotografie bez rozmazání a stabilitu na nerovném terénu, vhodný pro smartphony, akční kamery GoPro a fotoaparáty i videokamery
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
2D tilt head
2D hlava umožňuje přesné horizontální a vertikální nastavení
Kompaktní cestovní formát
Kompaktní cestovní formát je ideální pro dovolenou, turistiku a venkovní výlety
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (2D) Foto |
| Doporučené použití | Smartphone Foto/Video Akční kamera |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Červená |
| Série | Hama Traveller |
| Barva | Červená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 610 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Žádné |
| Max. výška | 106 cm |
| Max. profil | 19 mm |
| Min.výška | 25.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 8 - dílný (7 x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | 2D hlava |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 500 g |
Více informací o produktu
- Stativ na fotoaparát pro ostré fotografie bez rozmazání a stabilitu na nerovném terénu, vhodný pro smartphony, akční kamery GoPro a fotoaparáty i videokamery
- Senzační, všestranné fotografie a videa z originálních perspektiv a na neobvyklých místech
- Ideální pro selfie fotografie a videa, video deníky, blogy, dovolené a život na cestách
- Už žádné rozmazané, nakřivo focené selfie
- Noha stativu pokrytá kvalitní, odolnou gumou s medovým vzorem pro vynikající úchop
- Otočný kroužek na hlavě stativu umožňuje široké nebo úzké rozložení nohou stativu podle nastavení
- Extrémně flexibilní, vhodný pro šířku smartphonu od 4,8 do 9,5 cm (v horizontálním formátu) díky dvojitému vysouvacímu pružinovému držáku
- Pěnové polstrování na držáku chrání kryt smartphonu před poškrábáním
- Vzorkované gumové nožičky pro pevný úchop na hladkých, kluzkých a nerovných površích
- Úsporný design: držák smartphonu lze složit
- Držák smartphonu lze odejmout a použít s jinými stativy
- Otočná závitová destička pro optimální připojení dalších adaptérů
- Připojení kamer s GoPro konektorem
- Vhodné také pro kamery se závitem ¼"
Obsah dodávky
- 1 stativ "Traveller Pro"
- 1 držák na smartphone
- 1 adaptér GoPro
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi