Stojan na laptop "Alu", výškově nast., do 40 cm (15,6"), stříbrný
00126815
Výškově nastavitelný stojan na notebook s individuálně nastavitelným úhlem náklonu: vysoce kvalitní podpěrná ramena umožňují pohodlné používání notebooku u stolu nebo na pracovišti
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vysoce kvalitní hliníkový povrch
Elegance pro stůl: robustní a stylový hliníkový povrch s fazetovanými hranami v lesklém povrchu
Nastavitelný úhel náklonu
Vertikální úhel naklonění flexibilně nastavitelný, ideální pro ergonomickou práci na notebooku při sezení i stání
Stepless height adjustment
Infinitely height-adjustable: the notebook stand brings the laptop to the perfect working height, ideal in the office and for mobile working
Protiskluzové gumové podložky
Protiskluzové gumové podložky pro stabilní polohu a zároveň chrání otisk před škrábanci
Funkce standu
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 26.5 cm |
| Rozměr - šířka | 26.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 23 cm |
| Rozměr - výška | 5.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Protiskluzové Naklápěcí |
| Ergonomie | Nastavení výšky |
| Další funkce | Naklápěcí |
| Max. zatížení | 5 kg |
Více informací o produktu
- Výškově nastavitelný stojan na notebook s individuálně nastavitelným úhlem náklonu: vysoce kvalitní podpěrná ramena umožňují pohodlné používání notebooku u stolu nebo na pracovišti
- Flexibilně nastavitelná výška usnadňuje ergonomické držení těla a sezení díky individuálnímu zvedání notebooku
- Plynulé nastavení náklonu: větší pohodlí díky přizpůsobitelnému úhlu náklonu
- Protiskluzové gumové podložky na spodní straně zajišťují pevný úchop notebooku na stole
- Další gumové podložky na posuvném okraji zabraňují poškrábání a sklouznutí notebooku na stojanu
- Stabilní odkládací plocha zabraňuje přehřívání notebooku na stojanu, protože ventilační otvory nejsou blokovány
- Doporučeno pro notebooky s úhlopříčkou displeje max. 40 cm (15,6"): vhodné pro 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všechny velikosti mezi nimi až do 15,6"
Obsah dodávky
- 1 stojan na notebook „Alu“
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi