Stojan na notebook "Carbon", až do 47 cm (18,4"), vzhled karbonu, černý
00126812
Je tvůj notebook na stole? Pak jsi si určitě všiml, že sedět v takové poloze delší dobu je pro zápěstí namáhavé. Stojan na notebook ti umožní sedět ve zdravé poloze a můžeš ho použít i jako držák na kuchařku, tablet a podobně.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Protiskluzové gumové podložky
Protiskluzové gumové podložky pro stabilní polohu a zároveň chrání otisk před škrábanci
Surface in carbon look
Looking good: the laptop holder in appealing carbon look cuts a great figure on the desktop, be it in the office or in the home office
For large laptops up to 18.4"
Organise large devices effectively: the laptop stand for the desktop fits large laptops - with a screen diagonal of up to 18.4 inches - perfectly
Handy as a book and tablet holder
The laptop holder is a stylish all-rounder: the sleek design with its adjustable tilt make the laptop stand ideal as a book rest or tablet holder too
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 40 cm |
| Rozměr - šířka | 31.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 8.2 cm |
| Rozměr - výška | 8.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Protiskluzové |
| Max. zatížení | 5 kg |
Více informací o produktu
- Praktický stojan na notebook v elegantním karbonovém vzhledu s příjemným úhlem náklonu pro pohodlné používání notebooku na stolech nebo na pracovištích
- Šikmá poloha podporuje ergonomické držení těla a pohodlné sezení díky příjemnému zvednutí notebooku
- Protiskluzové gumové podložky na spodní straně zajišťují pevný úchop
- Další gumové podložky na posuvném okraji zabraňují poškrábání a sklouznutí notebooku
- Stabilní podložka zabraňuje přehřívání notebooku, protože větrací štěrbiny nejsou blokovány
- Ideální podložka pro notebook do domácí kanceláře: lze ji také použít jako praktický stojánek pro chytré telefony a tablety nebo jako opěrku na knihu
- Doporučeno pro notebooky s úhlopříčkou displeje do max. 47 cm (18,4"): vhodné pro velikosti 10", 11", 12", 13", 14", 15", 17", 18" a všechny velikosti mezi nimi až do 18,4"
Obsah dodávky
- 1 stojan na notebook "Carbon"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi