Stojan na notebook "Hliník", skládací, do 40 cm (15,6"), stříbrný
00126811
Bolesti zad a ztuhlé svaly v kanceláři? Práce s notebookem může být obzvlášť spouštěčem. Náš stojan na notebook ti může pomoci: nastav si notebook do ideální výšky pro práci a udělej své každodenní úkoly mnohem ergonomičtější.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vysoce kvalitní hliníkový povrch
Elegance pro stůl: robustní a stylový hliníkový povrch s fazetovanými hranami v lesklém povrchu
Protiskluzové gumové podložky
Protiskluzové gumové podložky pro stabilní polohu a zároveň chrání otisk před škrábanci
Funkce standu
Funkce stojanu pro pohodlné umístění zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Hliník |
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 22.8 cm |
| Rozměr - šířka | 23 cm |
| Rozměr - hloubka | 23 cm |
| Rozměr - výška | 1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Protiskluzové Naklápěcí |
| Další funkce | Naklápěcí |
| Max. zatížení | 5 kg |
Více informací o produktu
- Praktický stojan na notebook v elegantním hliníkovém vzhledu s příjemným nakloněním pro pohodlné používání notebooku na stolech nebo na pracovištích
- Přenosný stojan na notebook: snadno přenosný (výška po složení: cca 1 cm)
- Nastavení pod úhlem 120° umožňuje pohodlné umístění notebooku na držák na stole
- Protiskluzové gumové podložky na spodní straně zajišťují pevný úchop
- Další gumové podložky na posuvném okraji zabraňují poškrábání a sklouznutí notebooku
- Stabilní podložka zabraňuje přehřívání notebooku, protože ventilační štěrbiny nejsou zakryté
- Ideální zvýšení polohy notebooku pro domácí kancelář a práci na cestách
- Doporučeno pro notebooky s úhlopříčkou displeje max. 40 cm (15,6"): vhodné pro velikosti 10", 11", 12", 13", 14", 15" a všechny mezi nimi až do 15,6"
Obsah dodávky
- 1 stojan na notebook z hliníku
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi