Stojan na PC "X"
00049310
Stojan „X“ je perfektním doplňkem pro PC věž, která je často těžká a nepohodlná na přenášení. Skládá se z pěti koleček a je vybaven protiskluzovými úchyty, které maximalizují stabilitu. Umožňuje nejen snadný přesun PC věže, ale také usnadňuje vkládání nebo vyjímání kabelů.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Rolování nohou
Kolečkové nožky zajišťují větší mobilitu PC věže a usnadňují přístup k kabelovým a zpětným připojením
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | PC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 480 g |
| Rozměr - délka | 33.5 cm |
| Max. šířka PC | 25.5 cm |
| Rozměr - šířka | 9.7 cm |
| Rozměr - hloubka | 40 cm |
| Rozměr - výška | 11.8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. zatížení | 25 kg |
Více informací o produktu
- Stojan na počítač s pevným úchopem, který se snadno přenáší
- Vhodné pro všechny běžné PC skříně do šířky 25,5 cm
- Včetně speciálních protiskluzových úchytů
- Stabilní konstrukce díky designu ve tvaru „X“ a 5 kolečkům
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi